> 171,226 matches
-
ország belátja, hogy hol van gazdasági tűrőképességének a határa. Megfogalmazódott az a kérdés is, hogyan lehet növekedésről beszélni költségvetési és nemzetgazdasági egyensúly nélkül. A jövő évi költségvetés már most súlyosan meg van terhelve. Az a gazdaságpolitika nem vezet sehová, ami azt mondja, hogy rövid távon semmi sem drága, mert hosszú távon megtérül. Mindezek alapján a költségvetési bizottság jelen lévő 22 tagjából 15 támogatta a törvényjavaslatot, 6 nem szavazat ellenében, 1 fő tartózkodása mellett. Köszönöm. (Taps a bal oldalon.)
by SOÓS GYŐZŐ [MNSZKorAP/DOC001815/035236]
-
ló, aminek levágták a lábait és bedobták egy gödörbe. Na. Tehát mélységes együttérzésemet óhajtom kifejezni, és még azt, hogy ne hallgass senkire, mer ' nekem is azt tanácsolták. Nehéz ügy, ha az ember úgy szeret bele valakibe, hogy közben az esze azt mondja, hogy " NEM LEHET!!! " - az érzelmei viszont mást akarnak. G.
by Galine [MNSZKorAP/DOC001875/003000]
-
egérke3 10/11/99 10:57:10 nyomkereső! Bocs, de azt mondtam, hogy nem a topic-hoz szólok; viszont a másik tanácsodat megfogadom:)))) Csak leírtam ezeket mert előtte olvastam frissen egy progin. e3
by egérke3 [MNSZKorAP/DOC001881/011445]
-
kapcsolati téma, stb. Az emberek többsége ilyenkor fizikai cselekvésre fog buzdítani. Ilyeneket tanácsokkal látnak el: ' mondd ezt, mondd azt; tedd ezt, tedd azt. Ezt ne tedd, ezt ne mondd! Küzdj érte, ne add fel! Fájdalom nélkül nincs nyereség! ' - mi pedig azt mondjuk, hogy a legtöbben nem értik meg az alapokat: nevezetesen azt, hogy ez egy rezgésekre épülő világegyetem. Kevés embertől hallod azt, hogy inkább a rezgéseiden, az érzéseiden és a belső világodon ' dolgozz ', ha változást akarsz hozni az életedben, ugyanis ez az a
by Bulissa Lajos [MNSZKorAP/DOC001985/013406]
-
értelmezésre van lehetőség. A legfőbb ügyész világosan kifejtett egy jogértelmezést, amire azt kell mondanunk, hogy levezethető, és nem lehet rajta vitatkozni, hogy helytelen. Más oldalról volt egy akkor kialakult jogértelmezés, amit most itt néhány független szakértő véleménye is alátámasztott, aki azt mondja, hogy szerintük ez a jogértelmezés is megáll, és zárójelben mondom, hogy még ' 94 májusából származik egy olyan hivatalos VPOP-közlemény, amelyik azt mondta például, hogy ha valakinek ugyan nincs jövedéki engedélye, de beadta az engedély iránti kérelmet, és így működteti már a
by AKAR LÁSZLÓ [MNSZKorAP/DOC001815/000657]
-
Tomoka 07/20/99 08:48:02 Én meg azt mondom, hogy dobozos Diamond Monster I. tízezerért eladó, ajándékba adok hozzá egy Matrox Mistique 4Mb-s 2D-kártyuszt. Alkudni lehet.
by Tomoka [MNSZKorAP/DOC001903/003412]
-
nagyon feszülté válhat a helyzet. ÉN egy megoldást találtam. Nem nyomultam ha nem vártam. Nem hoztam fel a témát ami elég feltünő volt. Az első kisérlet 3 hét múlva történt .NEM engettem. Utána még vagy 8 próbálkozott.NEM és NEM.A végén azt mondta, hogy nekem van valakim mert ez már nem igaz. Mondtam neki, lehet nem kivanom a szexet. 2 Hónapig nem engettem/jaaaaj de rossz volt/. Azóta is heti 3-4. És nem csak én közeledem. NÁLUNK bejött.
by RIC [MNSZKorAP/DOC001899/009994]
-
2013-08-23 Kolenyák Péter Sziasztok! először majdnem sikerült feltölteni, csak a feltöltöm gombot megnyomva nem történt semmi, csak alatt volt a futófény, de vagy fél órán keresztül, utánra frissítettem fel akartam tölteni megint és azt mondja hogy irányítószám csak szám lehet... 2800 tudtommal számokból áll....: D mi a teendő?
by Kolenyák Péter [MNSZKorAP/DOC001996/017260]
-
tudjuk, hogy az a Szrecsko Szekulovics az edzője, aki több magyar csapatnál is dolgozott. A többi román klubhoz hasonlóan 5-6 légióst foglalkoztatnak. A bolgár és a fehérorosz kosárlabda hasonló a miénkhez, inkább a válogatottak játékerejét ismerjük. Jósolni nem szeretnék, de azt mondom, hogy tovább kell jutnunk a csoportból. HIRDETÉS
by Szoljon.hu [MNSZKorAP/DOC001928/009972]
-
oldalon keresztül korlátozza a nemzetiségi oktatást - amire képviselőtársam is hivatkozott -, s ennek a dátuma április 22, tehát az alapszerződés megkötése után történt. Mégis úgy gondolom, hogy ezek a tények magukért beszélnek és ezért muszáj kiigazítanom Jakab Róbertné képviselőtársamat, aki valóban azt mondta, hogy egyetlen egytannyelvű iskola sincs Magyarországon, de ő pontosan tudja, hogy ez a hatvanas évek következményeként jött létre, és hogy 1990 óta minden lehetőség megvan arra, hogy szlovák óvónők és szlovák tanárok tanítsanak, sőt mitöbb, bármilyen tankönyvet be lehet hozni. Ha
by DR. DOBOS KRISZTINA [MNSZKorAP/DOC001815/023492]
-
a buszok, pláne, ha ehhez jön két összetorlódó piros 7-es, mert Budapest hercege ugye az Andor utcára meg az Etele útra terelte a tranzitforgalmat... Közben nem egyszer láttam, hogy még öt perc és lincshangulat alakul ki a Bornemisszán. Ti meg azt mondjátok, hogy sok a 7-es, közben nincs is a végállomáson. Más, mégis ez: Tudod tegnap este fél órát szobroztam a Móriczon, mire jött egy fekete, ennyit a járatsűrűségről. Ha tovább ritkítják a járatot, akkor gyalog is közlekedhetek pl. a munkahelyemre, s akkor
by szakall [MNSZKorAP/DOC001881/000670]
-
az igazi? Hát a zenei kvíz (REKLÁM!!) nevű topicban valaki rákérdezett az Európa Kiadó egy szövegének a részletére: " Alattunk morajlik a város, Kicsi és jelentéktelen. Nem tudom, hogy mire várok, De ha meglátom, felismerem. ". (ezt ugye nem keresztények írták) Én azt mondom, hogy senki ne elégedjen meg semmivel, amíg nem tudja, hogy ez az igazi, legyen egy jéghideg Coca Cola, társ, vagy Isten. Komolyan, Isten az emberek legbelsejébe beírta az igazságot, betette az igazság utáni vágyakozást, és ha az ember teljesen őszinte saját
by Laci [MNSZKorAP/DOC001871/002674]
-
célú hasznosításáról; azon egyszerű oknál fogva, mert ez a kérdés nemcsak ebben az összefüggésben, hanem nagyon komoly belpolitikai, gazdaságpolitikai összefüggésekben az elkövetkezendő években vagy évtizedben fel fog merülni. Éppen a múlt héten hallottam a Magyar Televízió Híradójának egy tudósítását, amely azt mondta, hogy - ha pontosan emlékszem az időpontra - tizenöt éven belül kell leállítani a most működő paksi atomerőmű első két blokkját, amelyeket a legkorábban helyeztek üzembe. És közismert módon a magyar villamosenergia-termelés több mint 50 százalékát adja Paks, tehát ilyen értelemben, amennyiben Magyarország
by DEUTSCH TAMÁS [MNSZKorAP/DOC001815/019806]
-
Piszkos Fred 08/19/98 14:44:00 Hal: Attol, hogy percre pontos hatarvonalat nem sikerult megadni, attol meg also becslest adtam: Azaz az idegrendszer kialakulasat. Nem mondom, hogy ez a hatar, ahonnet ember, valojaban 1et ertek korx-al aki azt mondja, hogy az egyeniseg kialakulasanak elso pillanata ez a hatar, de nem tudok jobb also becslest adni, nem mondhatom, hogy az idegrendszer kialakulasa utan 2 hettel, mert nem vagyok benne biztos, hogy az alatt a 2 het alatt nem kezdodik meg a
by Piszkos Fred [MNSZKorAP/DOC001872/002997]
-
Fuly 08/30/99 22:45:07 Kedves Nemo! Látod, itt egy bökkenő. (Nan és réz ellátott másik többoldalnyival, én kevéssé foglak fárasztani.) Bizonyos oldalról tapasztaltabb vgyok, és azt mondom, hogy csoportdinamikailag meg úgy általában a megkereszteltség nem kényszerít a csoporton belül, inkább kaput nyit. Legalábbis rk. ifjúsági közösségekben. Ugyanis -ismert köreimben- senki sem gondolja úgy, hogy döntöttek helyette, hanem csak azt, hogy valamiben részes (üdvösség). Ha nem akarja, nem veszi
by Fuly [MNSZKorAP/DOC001902/002016]
-
2013-08-20 Patrik Serbán Ismerős szitu, a mai nap folyamán óránként elmegy a net 1-2 percre. Komolyan, nem telik el 1 óra anélkül hogy anyáznék a net miatt.... Cseréltek már modemet, elismerték hogy náluk a hiba.... azt mondták hogy kijavították stb.... a szart! ÉS az a vicc hogy ez mindennapossá vált!
by Patrik Serbán [MNSZKorAP/DOC001988/013800]
-
Valentine 11/27/98 23:32:00 bela200, Ha tobb boltot megnezel, biztos talalsz olyat, ahol elfogadnak nemzetkozi rendelest is. Ha hangkartyat tudnek venni nevvel, cimmel hitelkartyaszammal/lejarattal (mar gondoltam ilyesmire, es azt mondtak, hogy semmi akadalya), akkor notebookot mert ne? Csak legyen a szamlan fedezet. Progit meg spec. ramot vasaroltam mar igy a tengerentulrol. Val
by Valentine [MNSZKorAP/DOC001875/003317]
-
Katolikus Egyetemet. Együtt indították a Három Királyfi, Három Királylány Mozgalmat a kívánt gyermekek megszületése érdekében. Nem tudom leírni, hogy mennyi mindent szervezett és dolgozott. Lehetetlen. Mostanában azt kutatta, hogy mitől lehetünk boldogok, boldog házasok. Ő nagyon boldog házasságban élt, bár azt mondta, hogy a szerelem betegség és ő barátságból ment hozzá apukámhoz, de az ő kapcsolatuknál szenvedélyesebbet nehezen lehet elképzelni. Nő volt. Titok. Megfejthetetlen. Bár sokat szerepelt, de nagyon zárkózott volt. Apukám örökké meg akarta hódítani, de kicsit mindig meghódíthatatlan maradt. Fájdalmairól, kétségeiről
by Eleve [MNSZKorAP/DOC001975/014910]
-
a " végrendeletet " életbe léptette " Ez talan megfelel annak, amit a bibliaban olvashatunk: Zsid 9, 17 (mondat elso fele): " Mivel a végrendelet holtak után jogerős " Csak hat folytatodik a mondat: " különben pedig, ha él a végrendelkező, épen nem érvényes. " Tehat ha azt mondod, hogy Jezus hala leptette ervenybe a " vegrendeletet ", akkor ez mar nem ervenyes, mivel foltamadt es el. Javaslom, a biblia _olvasgatas_ mellozeset.
by thuthu [MNSZKorAP/DOC001905/010210]
-
úgy éreznéd, hogy üldöznek... HUUUUU!!! Uccu, gyönnek a vörösök, menekülj!!! Egyébként elmesélhetnéd, melyik putrisorba (nem értem, miért jössz ezzel?) vitte be a MATÁV neked a szolgáltatást, ahol a rőzse szorgalmas halmozása közben nyáltól fröcsögve püfölöd narancssárga billentyűzetedet. Ha még egyszer azt mondod, hogy fogjam be, én isten bizony............ úgy KIRÖHÖGLEK :-D, hogy rögtön rájössz, hova dobálod retorikai és logikai melléktaknyaidat: kérlek alássan, itt ezen a FÓRUMon valami olyan van, ami neked talán fáj: Demo-val kezdődik, -badságra végződik. ********* bocs az offtopic miatt ********** Aha, szóval
by malenykij polgar [MNSZKorAP/DOC001874/000233]
-
? 06/01/99 22:04:00 már megint ez a ködösítés. Nem azt mondtam, hogy a Vanekot akarod eladni, hanem azt, hogy a megmentését. Valakit(istennőt) hozzá akarsz juttatni a Vanekhoz. ez viszont akárhogy is nézzük eladás. Ha mást nem kapsz érte, csak azt, hogy jólérzed magad tőle akkor is. És hát bizony ezen a megmentésen
by ? [MNSZKorAP/DOC001891/013632]
-
? 06/01/99 22:07:46 Kedves fereq6. Nincs fust tuz nelkul. A zsidok igen is feltunnek vilagviszonzlatban is, Oroszorszagtol Olasorszagig, Svedorszagtol Svazifoldig mindenhol vannak zsidok. Ha azt mondod, hogy a tudas, a penz nem vezet a hatalomhoz akkor nem nagyon fogok hinni neked. Azt sem kell tagadni hogy a zsidoknak relative mind a kettobol jelen pillanatra tobb van mint masoknak, legalabbis x/fore szamitva. Es ez annak dacara, hogy meg
by ? [MNSZKorAP/DOC001894/003900]
-
mint masoknak, legalabbis x/fore szamitva. Es ez annak dacara, hogy meg rosszabb helyzetbul indultak mint a feketek, vagy amilyenben vannak jelenleg a ciganyok. Nem ertem miert baj ha valaki minnel erosebb akar lenni. Tavol all tolem zsido osszeeskuvesrol beszelni, csak azt mondtam hogy mindenki harcol a helyeert a nap alatt. Nem hinnem hogy a magyarok nem szeretnenek minnel nagyobb nemzet lenni, minnel jelentosebb, minnel hatalmasabb. Az ember adottsaga, hogy befolyasra torekszik masokra, es ez a toreny ervenyes kulonbozo csoportokra is. Kedves Lesipuskas. Azert
by ? [MNSZKorAP/DOC001894/003900]
-
a statisztikákból, hogy az elmúlt esztendőben 20 százalékkal növekedett Magyarország exportja, ezen belül a második félévben, amikor ez a kormány volt már kormányon, gyorsabban növekedett. Nem akarok itt most különösebb kapcsolatot teremteni eközött, de mindenesetre ez tény, tehát nem lehet azt mondani, hogy olyan botrányosan alacsony a hírneve a magyar termékeknek. Ami például a paprikaügyet illeti, nagyon aggódtunk, hogy az export vissza fog esni a paprikahamisítás után, de a kormány erőfeszítései is hozzájárultak ahhoz, hogy végül mégis sikerült az exportot megfelelőképpen megvalósítani. Szeretném
by SOÓS KÁROLY ATTILA [MNSZKorAP/DOC001815/026986]
-
a problémáik, és mert személyes konfliktusok miatt már nem voltam boldog ott és úgy. Nem akarok a DM-mal foglalkozni, mert már nem az életem része. Valamikor életbevágó és fontos ügy volt, de ma már más dolgokat akarok csinálni. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy az együtt töltött 15 év rossz időszak volt. A DM-nak rengeteg felejthetetlen emléket köszönhetek. " " Dave már régóta mélyponton volt, de mindig magába fojtotta a depresszióját, a külvilág csak a jópofa mosolygós fiút ismerte és sokáig fogalmuk sem volt róla, hogy
by Useless [MNSZKorAP/DOC001889/005822]