> 171,226 matches
-
fejlődni az oktatási intézmények, milyen mértékben voltak képesek a kistelepülések iskoláit rekonstruálni, helyrehozni. Tehát én azt hiszem, az igaz, hogy most normatívaemelkedés történt, emellett azonban jelentős mértékű energiaár-emelkedés és az összes költségek emelkedése is történt. Én azt gondolom, erős túlzás azt mondani, hogy most a kistelepülések akkora támogatást kaptak, amilyet még soha korábban. El kellene menni és meg kellene nézni a kistelepülések iskoláit. Köszönöm figyelmüket. (Folyamatos zaj. - Közbeszólások balról: Ismerjük, ott vagyunk.) Én is ott vagyok. (Taps a jobb oldalon.) ELNÖK: Köszönöm. Megadom
[MNSZKorAP/DOC001805/000022]
-
rendkívül körülményes, rendkívül sok pontot tartalmaz. Itt is 87 paragrafus van, 300-nál több pont szabályoz, azonkívül összekeverednek a fogalmak, a fogalmazás nem túl szerencsés, elég nehéz az eligazodás. (11.10) Olyan dolgok vannak benne, amelyre szerintünk képtelen a mai határőrség. Például azt mondja, hogy a légi figyelés és az idegen repülők behatolásával kapcsolatos tevékenység. Nem tudom, hogy mivel rendelkezik a határőrség, radarral és egyéb készülékekkel (Közbeszólások: Idegenfelismerő készülékkel!), igen, van nekik felismerő készülékük. Azt hittem, hogy csak úgy fölnéznek az égbe és megállapítják, hogy
[MNSZKorAP/DOC001805/000022]
-
az alkotmányunkban, hogy a fegyveres erőkről és így a határőrségről is kétharmados törvénnyel kell rendelkezni. Ezzel szemben egy tvr. szabályozza a határőrséggel és határőrizettel kapcsolatos szabályokat, és a tvr. alapján egy minisztertanácsi rendelet, amelyik a részleteket szabályozza. Nos, lehet erre azt mondani, hogy ez egy jogi kérdés, de én úgy gondolom, hogy ennek óriási jelentősége van. Az, hogy az alkotmányos intézmények igenis törvénnyel, alkotmányban meghatározott szintű törvényekkel legyenek szabályozva, annak gyakorlati jelentősége is van, hiszen annak az intézménynek, amit szabályozunk, a működését, a
[MNSZKorAP/DOC001805/000022]
-
belügyminiszter: Tisztelt Képviselő Úr! Az, hogy a válaszom következményeként ön nem lett okosabb, nem biztos, hogy az én problémám, ezért velem ezt nem kell megvitatnia. (Derültség a kormánypárti padsorokban. - Zsigmond Attila: Hogy jön ő ehhez?) Ami a vitát illeti, ön azt mondta, hogy a miniszter úr és közöttem van vita, erre vonatkozóan továbbra sem hallottunk öntől semmit. Megnyugtathatom viszont, hogy egyrészt nagyon következetes vizsgálat folyik az ügyben a feltett kérdés tisztázása kapcsán, másrészt természetesen folyik a nyomozás az egyébként valószínűsíthető bűncselekmények ügyében. Ugyanakkor
[MNSZKorAP/DOC001805/000022]
-
teszik velük (Zaj az MSZP padsoraiban.) - tisztelet a kivételnek -, amit mi a Kisgazdapárt részéről már több éve megjósoltunk, hogy bérrabszolgákat akarnak belőlük csinálni. Erre a legjobb példa tegnap a szekszárdi húsosoknak a demonstrációja volt, ahol olyan dolgok derültek ki, amelyek, azt mondom, hogy szinte hihetetlenek: védő-őrző fegyveresekkel foglalták el a már privatizált gyárat, a szakszervezeti vezetőket itt-ott megverték, a szakszervezeti vezetőket kikergették, aztán nem engedték be, a dolgozókat bezárták, s ilyen dolgokat tettek. S közben áll az állam, van törvény, van Magyarország, van
[MNSZKorAP/DOC001805/000022]
-
hoztam itt nyilvánosságra, hogy én idegen vagy magyar tulajdonosról beszéltem. Én általában a tulajdonos, a munkaadó és a munkavállaló viszonyáról beszéltem. Majd fogom támogatni természetesen a jó törvénykezéseket és a munka törvénykönyvének pozitív elemeit, pártom nevében is ígérhetem. Azonban én azt mondtam, hogy a most fennálló törvényeket, amelyek már megvannak, tehát nem kell támogatni, azokat végre kell hajtani. Ott bizony vannak olyan tulajdonosok, akik ezt semmibe veszik. S nem láttam azt a munkaügyi intézkedést, a kemény törvények betartatására irányuló magatartást, amelyet elvártunk volna
[MNSZKorAP/DOC001805/000022]
-
kérdésben a titkosszolgálatokat felügyelő tárca nélküli miniszter és ön gyakorlatilag a felelősség alól kibújva egymásra mutogatnak. A II. hó 12-ei napilap szerint a figyelők a papír figyelését átadták a rendőrségnek, két nappal később, 14-én pedig az ön által felügyelt szervezet azt mondja, hogy mi nem hibáztunk. Nyilván a felelősök megkeresése mellett azonban meg kell tenni azokat a lépéseket is, amelyek megakadályozzák, hogy a magyar pénzpiac veszélybe kerüljön. Magyarországra beérkezett 16 tonna papír, amihez nem kell nagy fantázia, hogy azt mondjuk, hogy bűncselekmény elkövetésére
[MNSZKorAP/DOC001805/000022]
-
felügyelt szervezet azt mondja, hogy mi nem hibáztunk. Nyilván a felelősök megkeresése mellett azonban meg kell tenni azokat a lépéseket is, amelyek megakadályozzák, hogy a magyar pénzpiac veszélybe kerüljön. Magyarországra beérkezett 16 tonna papír, amihez nem kell nagy fantázia, hogy azt mondjuk, hogy bűncselekmény elkövetésére alkalmas, és valószínűsíthető, hogy azt fognak elkövetni. Hat tonna biztonsági papír és tíz tonna olyan papír, ami teljes mértékben megegyezik azzal a minőséggel, mint amire az 5000 forintost nyomtatják. Erről a tényről a német hatóságok - hisz Németországban készült
[MNSZKorAP/DOC001805/000022]
-
tekintettel a NATO-ba és az Európai Unióba tagként való felvételünknél különleges eljárásban részesüljünk? A miniszter úr nem adott kielégítő választ, míg az államtitkár úr elmondott egy hosszú programot, amikor idehaza ünnepeltek a negyvenéves évfordulón, ami nem tartozott a tárgyhoz. Érdemben azt mondotta, hogy hiábavaló illúzió arra gondolni, hogy az 1956-os események bármilyen hatással vannak az Európai Unióba s a NATO-ba tagként való felvételünknél, sőt ezeknek az említése visszatetszést szül. Franciaország köztársasági elnöke, Jacques Chirac úr másképpen gondolkozik. Magyarországi látogatása során, 1996. január 16-án a francia
[MNSZKorAP/DOC001805/000022]
-
úr felhívását, hogy mit válaszoljak vagy mit ne válaszoljak, természetszerűleg azt a sanszot nem adom meg önnek, hogy válasz nélkül hagyom a kérdését. Mindenesetre azonban annyit azért szeretnék előrebocsátani: azzal indította a kérdését, hogy " megerősítést nyert ", majd néhány mondattal később azt mondta, hogy " a napilapok állítása szerint " eltűnt tíz tonna papír. Szeretném a Ház előtt leszögezni: nem nyert megerősítést, hogy tíz tonna bankjegypapír eltűnt. Önök feltételezik, a sajtó ezt állítja. Hogy mi történt, az valóban annak a vizsgálatnak az alapján fog kiderülni, amit
[MNSZKorAP/DOC001805/000022]
-
Fórum támogatja e törvény létrehozását. Bízva abban természetesen, hogy a koncepcionális módosulások az elhangzottak alapján - amelyeket, nagy örömmel kell mondjam, nem egyedül mi teszünk, hanem mások is -, bekövetkeznek majd, és Baja Ferenc miniszter úr szavaira szeretnék utalni, aki az expozéjában azt mondotta, hogy messzemenően, az eddigi gyakorlatnál is fokozottabb mértékben figyelembe fogják venni az ellenzéki pártok javaslatait is, módosító indítványait is. Kell is ez, hiszen ez egy olyan törvény jelentőségénél, súlyánál fogva, amiben valóban konszenzusra kell törekedni, s ebben bízva, erre gondolva a
[MNSZKorAP/DOC001805/000022]
-
a szélére esett; vajon ha áttekintjük némileg analitikus szemmel azt ami történt és történik, nincs -e igazuk azoknak, akik úgy látják, hogy a súlyozásban a környezetvédelem akarva-akaratlan a műemlékvédelem problémáit egy kissé háttérbe szorította? Nehéz itt igazságot tenni, és nehéz azt mondani, hogy változtassunk rajta azonnal. Én mégis az általános vitában két dologra szeretném felhívni a figyelmet. Az egyik az okra rákérdező, bátortalan, de nem alaptalan kérdése: Miért is változtattak a nemzetközi és hazai szokásokon 1957-ben? Azt hiszem, nem tekintik a Demokrata Néppárt
[MNSZKorAP/DOC001805/000022]
-
dologra szeretném felhívni a figyelmet. Az egyik az okra rákérdező, bátortalan, de nem alaptalan kérdése: Miért is változtattak a nemzetközi és hazai szokásokon 1957-ben? Azt hiszem, nem tekintik a Demokrata Néppárt felszólalója elfogultságának, hanem inkább az idős ember tapasztalatának, ha azt mondja, hogy nem volt 1957-ben ez az összekapcsolás nagyon véletlen. 1957-ben sokan akadtak az állampárt körében, akik a helytelenül, negatívan megítélt 1956-os forradalmat és szabadságküzdelmet nem kevésbé annak tudták be - reális magyarázatot nem találva -, hogy a történészek sajátos eszmevilága meghatározó szerepet játszott
[MNSZKorAP/DOC001805/000022]
-
egy előrebocsátandó gondolat. Sokszor szerepelt a vitában és az előterjesztésben is - előre jelezve, hogy vitatható a felszólalók részéről -, hogy sok -e vagy kevés a nyilvántartott műemlék Magyarországon. Nem akarok végigmenni ennek a kérdéskörnek minden mozzanatán. Osztom azoknak a véleményét, akik azt mondják, hogy ez mindig viszonylagos. Viszonylagos az országon belül, viszonylagos a történelmi időben szemlélve, viszonylagos más országokhoz, netán kontinensekhez viszonyítva. (18.50) Engedjék meg, hogy csak két dologra utaljak! 160 évvel ezelőtt az ország egyik legműveltebb ifja, elhagyva Magyarországot, noha nem lett költő
[MNSZKorAP/DOC001805/000022]
-
mondatból, egy összetett mondatból áll - azt olvashatjuk: " műemlék egésze nem bontható le, erre engedély nem adható. " Amiatt idézem ezt, mert nemcsak a tartalma ad absurdumig megy el, hanem mert ellentmondásban is van szinte a törvény egészével. Mert a törvény egésze azt mondja, hogy hogyan kell óvni a műemléket, nemcsak hajdani felfogások szerint, nemcsak a homlokzatát, hanem minden részét, belsejét, tartozékát és így tovább. És utána jön egy megdöbbentő kijelentő mondat, hogy " műemlék egésze nem bontható le. " Miért? A fele lebontható? A háromnegyede lebontható
[MNSZKorAP/DOC001805/000022]
-
is inkább nem volt lehetséges, mert a nyolcvanas években jött létre először a vízüggyel együtt környezetvédelmi tárca. Ez mindig az építésügyhöz tartozott, legalábbis az ' 57-es évtől kezdve, majd a végén például a közlekedési és hírközlési minisztériumhoz tartozott. És nem lehet azt mondani, hogy ekkoriban nagyon rossz volt a felügyelete, mert olyan csodálatos emberek, mint például Dercsényi Dezső volt meghatározott időn keresztül ennek a felügyelője a minisztérium oldaláról, majd később a műemlék-felügyelőség vezetője lett. Soha olyan nagy önállóságot nem élvezett a most hivatalnak nevezett
[MNSZKorAP/DOC001805/000022]
-
gondolom, hogy azzal, hogy a törvény rögzíti, hogy az értékükhöz és a jellegükhöz megfelelő használatot kell biztosítani, ez kellő garanciát nyújt. Ugyanígy a 4. (1) bekezdése, tekintettel arra, hogy képviselő úr említette, hogy az egyházakkal történő együttműködést nem rögzíti, pontosan azt mondja, hogy a műemlékek védelmét állami, önkormányzati szervek, egyházak stb. bevonásával, és az állampolgárok együttműködésével kell megvalósítani; én azt hiszem, hogy ez is kellő garanciát nyújt arra, hogy valóban a műemlékek védelme az egyházakkal együtt történjék. Egyetlenegy megjegyzést még engedjen meg. Természetesen
[MNSZKorAP/DOC001805/000022]
-
így értelmezhető ez a fogalom, és ezzel a helyzettel ma nem állunk szemben, hiszen demokratikus, polgári demokratikus berendezésben a kormányváltás pontosan az ilyen elerőtlenedett politikai válság - most egy másik tudomány fogalma szerint -, szituációk kitermelődését akarja elkerülni. Ez az, ami miatt azt mondom, hogy igenis az államnak mint alapítónak ma megvannak azok az eszközei, hogy az aggodalmak, amelyeket, még egyszer hangsúlyozom, természetesnek tartok és elfogadom őket, s igaz a figyelemfölhívás, de mégis csökkenthetők. Köszönöm szépen. Vagy még esetleg annyit, hogy remélem, hogy azok viszont
[MNSZKorAP/DOC001805/000022]
-
érte kapott bérek között. Nem akarok itt utalni menedzserbérekre, végkielégítésekre, bankárjövedelmekre vagy netán az ÁPV Rt. jogtanácsosainak jövedelmére. Égetően sürgős lenne törvényileg gondoskodni a végzett munka értéke és az érte kapott bér közötti egészséges arányokról. Nagy tévedésben vannak azok, akik azt mondják, hogy a piac mindent megold, hiszen a munkaerő is piaci áru. A piac nem old meg semmit, pláne ott, ahol deformált és manipulált piac működik. Súlyos jogi probléma a múltban a vállalatoknál a részesedési alapból és a társadalmi munkából létrejött vagyonrésznek
[MNSZKorAP/DOC001805/000022]
-
Yv 07/19/99 11:26:28 És hogy álltok egészségileg? Mert nekem egyszer azt mondták, hogy a rákokra a hasi panaszok a jellemzők. És rám nagyon jellemzők:(
by Yv [MNSZKorAP/DOC001903/009102]
-
rendeltetésszerűen végző, közfeladatot ellátó szerv támogató állásfoglalását ", ha csak ennyi marad, ez megfelelő. De náluk még szerepel a " vagy " szó is, azaz ez annyit jelent, hogy ők a " vagy " -gyal a Tudományos Akadémiára utaló mondatot kívánják idekapcsolni. Sasvári Szilárd viszont azt mondja, hogy a Tudományos Akadémiával kapcsolatos különmegállapodás maradjon el, mert hiszen az előzőekbe az is beleérthető. Én még részletezőbb szabályozást akartam volna, de el tudom fogadni Halda Alizéknak ezt az átfogó szabályozását, ha nincs ott külön a Tudományos Akadémiára utaló megállapítás, tekintetbe
by DR. SZABAD GYÖRGY [MNSZKorAP/DOC001815/022554]
-
lehet megverni. Azt hiszem, hogy itt a megoldást kell megtalálni és nem a kifogást " - nyilatkozta Mohl Dávid a pmfc.hu-nak. " Az első mérkőzésen kifejezetten jól játszott a csapat. Én kintről néztem meg a mérkőzést és utána közösen megnéztük videón. Ezek után azt mondta, hogy sírni tudnék, mert egy ilyen mérkőzést el tudtunk bukni. Ez egy óriási ajándék volt a Ferencvárosnak. A második meccs az úgy alakult ahogy. Nem azt mondom, hogy a Paks kifejezetten jól játszott, inkább mi játszottunk gyengébben. A harmadik mérkőzést pedig
by nemzetisport.hu [MNSZKorAP/DOC001952/012979]
-
Én kintről néztem meg a mérkőzést és utána közösen megnéztük videón. Ezek után azt mondta, hogy sírni tudnék, mert egy ilyen mérkőzést el tudtunk bukni. Ez egy óriási ajándék volt a Ferencvárosnak. A második meccs az úgy alakult ahogy. Nem azt mondom, hogy a Paks kifejezetten jól játszott, inkább mi játszottunk gyengébben. A harmadik mérkőzést pedig mindenki tudja, hogy miért alakult így. Ezek miatt van a csapatban egyfajta hiányérzet, ami nekünk játékosoknak nehéz is valamilyen szinten. Abból kell profitálnunk, hogy szombaton jön a
by nemzetisport.hu [MNSZKorAP/DOC001952/012979]
-
napunk rá is ment, mivel itt már 6 órakor sötét van, az előtt mindenképp vissza kellett érnünk. Iszonyatos számban látogatják a hegyet a világ minden tájáról. És nagyon sok hegymászóval találkoztunk az út során. 35 km a felvezető út, és azt mondják, hogy az utolsó szakaszt 100-ből ketten tudják teljesíteni. Mikor felértünk az első kapuhoz és megálltunk én nagyon fáztam, hideg volt és megizzadtam a kabát alatt, az eső is esett az út közben. A sár nehezítette meg egy kicsit a dolgunkat, voltak
[MNSZKorAP/DOC001957/010268]
-
másfélék vagyunk. Mindenki rögtön elfogadta a másikat. Sokat beszélgettünk, együtt töltöttük az egész napot. Meglátogattuk a helyi kocsmát a séta után Linuc-szal, ami szintén a Lyimoké. Ha le kellene írnom, hogy ez a falu valójában hogyan is néz ki, akkor azt mondanám, hogy képzelj el egy hatalmas területet, egy falu méretűt, amin csak banánfa, kukorica és kávéültetvény van. És ezek közt pedig a házak, olyan az egész, mintha egy mesébe csöppentem volna. Kétségtelenül a legszebb és számomra legélvezhetőbb hely, amióta Tanzániában vagyok. Az
[MNSZKorAP/DOC001957/010268]