171,426 matches
-
hiszem, hogy fizetett kommentelő vagy mert kétlem, hogy soraidért bárki is pénzt adna. Arról, hogy ilyen vagy valószínűleg nem tehetsz de miért kell ezt ennyiszer a tudtunkra adnod. " Hallgatni arany " tartja a közmondás sokszor ehhez kéne tartani magad - erre biztos azt mondod, hogy nekem is.
by kalkulator [MNSZKorAP/DOC001987/014171]
-
MEZON 08/23/99 21:03:16 Nos.. Webgirl azt mondta, hogy " az depresszios, akinek van ra ideje ". Ez a megallapitas nagyonigaz, csak egeszen mashogy, ahogy o ertette. Talan a helyes megfogalmazas az lenne, hogy " az depresszios, akinek van ideje gondolkodni ". Akit nem rangatnak el mindennap bulikba, nem issza le magat az
by MEZON [MNSZKorAP/DOC001910/011891]
-
vagytok igy, es a legszornyubb, hogy eszre sem veszitek. Csak eltek.. Gusztustalan.. Miert eltek?? Mert jo nektek.. Szanalmas.. Kitalaltatok egy Istent, hogy igy adjatok magatoknak celt. Es meg mindig milyen sokan vannak, akik azt hiszik, hogy ilyesmik leteznek. En nem azt mondom, hogy nem tudnam elvezni. Egyszeruen arrol van szo, hogy nem akarom elvezni, nem akarok kozetek tartozni, szanalmas kis fergek.. Nem akarok atkerulni a " masik oldalra ", mert tudom, hogy en is csak ilyen elvezet-gepekke valnek, mint ti. De azthiszem felesleges is magyaraznom
by MEZON [MNSZKorAP/DOC001910/011891]
-
Skorpió 11/27/98 10:17:00 Kedves Maminti! En azt mondom, hogy inkabb egy közepes munkaerö aki egesz evben rendelkezesre all, mint egy kivalo, akinel kiszamithatatlan hogy mikor jön es nem.
by Skorpió [MNSZKorAP/DOC001876/001702]
-
Vízimalomhoz az augusztus 17-én tartandó összeöntés ünnepére. Kitért arra, hogy az összes megyéből és a Kárpát-medence mindegyik országából, de Európa távolabbi, magyarok által lakott helyeiről, a hazai települések testvértelepüléseiről is érkezett búza. Hozzátette: a gabona összegyűjtése jelenleg is zajlik. A jogászprofesszor azt mondta, hogy a tervek szerint a fővárosi állami ünnepre szánt kenyeret, amelyet a Szent Jobb-körmeneten Erdő Péter bíboros áld meg augusztus 20-án, idén is a Baranyában összegyűjtött lisztből sütik meg. Újdonság, hogy a magyarok kenyere akció keretében ezentúl minden évben a Kárpát-medence más-más
[MNSZKorAP/DOC001987/009216]
-
Trebitsch 10/05/98 12:31:00 Kedves Csülök, én egy percig nem vitattam, hogy a Kurír olvasottabb volt, mint az MN. Én azt mondtam, hogy gazdaságossági indokok (és nem politikaiak) alapján ennek ellenére -racionálisan- úgy láthatták: eladhatatlan. Attól, hogy nagy(-obb) a példányszám, még nem tuti, hogy jön rá vevő. Pláne adóssággal terhelten. A kérdést egyébként, mármint, hogy igazuk volt -e (az, hogy így látták: akkor
by Trebitsch [MNSZKorAP/DOC001880/005483]
-
mostani kártyákat tesztelik. Találtam is pár eredményt. A táblázatok azt mutattják, hogy a Voodoo 3 3500 gyorsabb, mint a TNT2 Ultra. És a Voodoo 3 3000 nem sokkal van a TNT 2 Ultra alatt. Valahol nincs is alatta. Erre biztos azt mondod, hogy ezek a tesztelők biztos Voodoo mániások voltak. Ki tudja? Itt a cím, nézd meg! http://www.fastgraphics.com/reviews/99/05/roundup/5.html Rendben van. Itt a Quake 2-t tesztelik. Ez neked nem mérvadó. De nagyon sok ember az ilyen eredményekre ad. Tudom tudatlanok. De ha ez így
by Celeron [MNSZKorAP/DOC001898/009272]
-
2013-08-20 Attila Hunyadi könnyű azt mondani hogy felejcsem ell ha nem tudok parancsolni az érzésemnek
by Attila Hunyadi [MNSZKorAP/DOC001990/000650]
-
dekóder 06/02/99 22:56:18 Aha. Nem kell, hogy az MSZP rendelje meg a megfigyelést, elég, ha megkéri a Xéniát... Egyébként Rogán azt mondta, hogy a Fidesz fizetett a plakáthelyekért. Kuncze meg nem mondott semmit.
by dekóder [MNSZKorAP/DOC001897/014863]
-
mobil eszközt helyezhet fel a gépjárműre, melyet a feladat befejezését követően el kell távolítania, amennyiben a polgárőr a figyelmeztető jelzést adó készüléket a feladat ellátása érdekében a gépjárműre felhelyezte, azt a tevékenység végzése alatt működtetnie kell. Tehát a rendelkezés nem azt mondja, hogy a járműnek kötelező felszerelése a sárga villogó lámpa, vagy azt, hogy az INDOKOLT ESETEN KÍVÜL MINDIG ki kell helyezni, hanem a birtokviszonyból csak az következik, hogy ha van ilyen sárga villogó lámpája a járműnek, jelen esetet tekintve, ha azt kihelyezték
by Zsitva János Zsolt [MNSZKorAP/DOC001964/020906]
-
2013-08-23 kardosdoktor Neeem vooót. Ott. Enber maga nem voót ott. Ott lett voóna. Na nem Vona-kodna azt mondani, hogy nem voót. Noormális!? Nem voót. Ha vót is. Akkor az csak kemikáliás vót és nem vegyi. Max vegyigyümi. Hát nem vót egyértelmű ezt is bizonyítja, hogy 1000 enber elment. Nem lapát, hanem enber. Az sok Na ennyi bizonyítja, hogy nem
by kardosdoktor [MNSZKorAP/DOC001999/006704]
-
2013-07-29 Fahrenheit 451@ Akitlosz Én is azt mondom, hogy kizárólag pártok közül kelljen választani, ne vallások közül, mert az magánügy. És végképp ne kelljen választani párt vagy vallás közül. Válaszok: EbenezerSYMBOL 2013. július 28. 18:25
by Fahrenheit 451 [MNSZKorAP/DOC001935/015174]
-
2013-08-20 Otthon.. édes otthon! Van egy pont.. amikor az ember nevet már csak mindenen..: D azt hiszem én pont itt tartok. Olyan dolgokon kattogtam, problémáztam anno, hogy a jelenemben nem is értem.: D Amikor nekem azt mondták, hogy jaj ezen meg azon majd idők után csak mosolyogni meg nevetni fogsz.. na nekik nem hittem. Pedig tényleg igazuk volt. Ami a múltban elkeserített, szomorú perceket, órákat, napokat hozott, most már csak nevetek saját magamon, hogy mennyire kis buta dolgokat
[MNSZKorAP/DOC001973/013995]
-
filozófusok is a pápa erős szavainak, amelyekkel azt mondta: tarthatatlan az a terjedő vélemény, amely szerint minden mindegy, úgysem lehet megtudni, hogy mi az igazság. A relativizmus olyan terjedő tendencia amellyel szemben a sokféle világnézetnek állást kell foglalnia. P.L.: Aki azt mondja, hogy " le a relativizmussal ", az burkoltan nem azt mondja -e, hogy " csak nekem lehet igazam ", " csak én tudom, hogy mi az igazság "? GS: Nem ezt mondja, hanem azt, hogy keressük mindnyájan az igazságot.... Ne legyünk rögtön kiábrándultak, hiszen a valóság igen
by Oversize [MNSZKorAP/DOC001918/003403]
-
vagy akár nem magyar állampolgár, aki magyarnak kívánja tekinteni magát, az természetesen a magyar nemzet része. A Szent István-i befogadó nemzeteszme értelmében aki magyar kíván lenni, az legyen magyar. Egyebekben azonban úgy gondolom, hogy Sepsey Tamás képviselőtársunknak van igaza, aki azt mondta, hogy zsákutca az asszimiláció, zsákutca az asszimilációs törekvés, egyszer már bebizonyosodott módon zsákutca. Nem oldható meg a kérdés azon a módon, hogy a cigányság kisebbségi helyzetével, kisebbségi helyzetéből fakadó sajátos problémáival nem óhajtunk szembenézni, és egész egyszerűen mint a magyarság egy
by DR. SZABÓ ZOLTÁN [MNSZKorAP/DOC001815/011392]
-
kismama vagyok.3 babàt vesztettünk el. Most nagy meglepetésünkre összejött a baba, de veszélyeztetett vagyok. A babàval àllitòlag minden rendben, de szeretnék elmenni minnél előbb 4D-re. Jùlius 19-re kaptunk időpontot. Akkor kb.15 hetes leszek. Ti mit csinàlnâtok ilyen helyzetben? Sok ismerősöm azt mondja, hogy túl aggòdom magam és még korai a 4D.V àlaszokat előre is köszönöm.
by Kisbaba Napló [MNSZKorAP/DOC001931/001793]
-
2013-08-20 Langmár Vanessza Azért bocsátottam meg neked, mert nem vagy tökéletes. Tökéletlen vagy, akárcsak én. Minden ember tökéletlen, a házam előtt lévő ember is, aki szemetel. Amikor fiatal voltam, szívesen lettem volna valaki más. Dr. Bernard Hazelhof azt mondja, hogy ha egy lakatlan szigeten lennék, akkor hozzá kellene szoknom saját társaságomhoz - saját magamhoz, és a kókuszokhoz. Azt mondta, hogy el kellene fogadnom magam, az összes hibámmal együtt, és hogy nem mi választjuk a hibáinkat. Ezek a részeink, és együtt kell
by Langmár Vanessza [MNSZKorAP/DOC001985/006081]
-
HJM 11/03/98 08:04:00 Kedves HAME! (98-11-02 23:02) Soha nem állítottam, hogy jól és helyesen beszélek/írok akár németül, akár angolul, azt mondtam, hogy tudok annyit, hogy külföldön nem tudnak eladni. :-))) (Bár valóban jobb lenne, ha jobban bírnám a nyelveket.)
by HJM [MNSZKorAP/DOC001880/010867]
-
az előző kormány államtitkárai, Juhász Ferenc, Juhász Gábor, Katona Béla parlamenti képviselők. A részvevők benyomása szerint Németh bár nem mondta ki, de " lélekbenmár döntött arról ", hogy szeretne visszatérni a magyar politikai életbe. (Tudósítónk kérdésére ugyanerről Szombathelyen egy gazdasági konferencia után azt mondta, hogy ezzel kapcsolatos végleges döntését még a következő parlamenti választások előtt nyilvánosságra hozza.) A keddi beszélgetés is azt szolgálta, hogy felmérje: szándéka milyen fogadtatásra, esetleges újbóli politikai szerepvállalása mekkora támogatásra számíthat az MSZP vezető köreiben. Németh Miklós azt is kifejtette: lehetőséget
by dr. Életkopf [MNSZKorAP/DOC001904/003574]
-
meg kell jegyezni azt, hogy annak elemzését, vajon a vállalatok teljesítik -e a piacgazdasági elbírálás kritériumait, az alaprendelet 2. cikke (7) bekezdésének c) pontja alapján végzik el. Mivel ezt az értékelést nem végezték el a közösségi iparág tekintetében, nem lehet azt mondani, hogy a Bizottság az elemzés során részrehajló lenne. Ezért ez az érv nem mérvadó ebben az esetben. Ami az első panaszt illeti, az alaprendelet 2. cikke (7) bekezdése c) pontjának második francia bekezdése szerint a Bizottságnak azt kell megvizsgálnia, hogy a
[MNSZKorAP/DOC001733/000828]
-
Trebitsch 07/07/99 13:47:17 Nem azt mondom, hogy ne mutassák be. Aszondom, közpénzből ne támogassák. Ne mondd nekem, hogy a Vatikán támogatásban részesítette ezt a kiállítást... Zavarni pedig alighanem őket is zavarta, csak nem nagyon: legyintettek egyet, oszt annyi. SZVSZ a magyar püspöki kar is csöndben maradt volna
by Trebitsch [MNSZKorAP/DOC001903/001868]
-
2013-07-05 Huzrik Péter " Ha egyszer azt mondod, hogy ekkor meg ekkor ott leszel valahol, és mégsem vagy ott, akkor csak egy mentséged lehet. Valami szörnyűséges dolog történt és elpusztultál. Mert, ha még élsz, csak egy kicsikét is, akkor is hírt adsz valamiképpen, hogy miért nem lehetsz ott, ahol
by Huzrik Péter [MNSZKorAP/DOC001934/006262]
-
adószámnál - tehát az adóazonosító jelnél, hiszen ezek számok lesznek - pontatlan, illetve megítélésünk szerint túlmutat az eddigi szabályozáson. A törvényjavaslat indoklása szerint a beterjesztő Belügyminisztérium a korábban megalkotott ' 92. évi LXVI. törvényt vette iránymutatónak az intézményi kiterjedés körében, és az indoklásban azt mondja, hogy csak annyiban módosítja ezt a kört, amennyiben a három azonosító kódra való átállás szempontjából ez feltétlenül szükséges volt. Ugyanakkor ez az elv nagyon szép, de a gyakorlatban itt is pontatlanságokat lehet megfigyelni: például a 43. § a) és f) pontja, ami
by TIRTS TAMÁS [MNSZKorAP/DOC001815/013158]
-
nem anonim adatokat. Itt egy teljesen világos ellentmondás van: vagy nem vette észre az előterjesztő, hogy ilyen pontatlanság benne maradt, vagy szándékosan ki akarja terjeszteni ezt a jogosultságot az intézményi körben a KSH-ra, csak akkor meg kéne indokolni és nem azt mondani, hogy ilyen kiterjesztés nem történt meg. További problémánk, amire szintén módosító javaslatot nyújtottunk be: a társadalombiztosítási azonosító jelnek, a taj-számnak a használata és a kezelése belső azonosítóként, például a munkaügyi igazgatás szerveinél. Azt gondoljuk, hogy a munkaügyi igazgatásnak ezek a szervei
by TIRTS TAMÁS [MNSZKorAP/DOC001815/013158]
-
leggyengébben kidolgozott, és ilyen formában is számos problémát tartalmaz. Kik használhatják majd ezt az adóazonosító jelet? Megint csak sok magyar állampolgárt fog izgatni, hogy az ő adóazonosító számára, adóazonosító jelére nézve - ami tulajdonképpen kimutatja a jövedelmi viszonyait, változását - a törvényjavaslat azt mondja, hogy az adóazonosító jel használatára, az adózással kapcsolatos nyilvántartás vezetéséhez más adóhatóság is jogosult. Ezt a teljesen általános megfogalmazást szintén nem tudjuk elfogadni. Még a taj-számnál is történt egyfajta felsorolás, hogy kik azok, akik használhatják. Ilyen értelemben egy részletesebb bontásra és
by TIRTS TAMÁS [MNSZKorAP/DOC001815/013158]