> 14,044 matches
-
2013-08-19 Béka Izom MSZP és az LMP is azt mondta, hogy támogatják a feltétel nélküli alapjövedelemről szóló európai polgári kezdeményezést. Ez az az elmélet, ami szerint mindenkinek a csecsemőtől az aggastyánig, tekintet nélkül arra, hogy dolgozik -e az ember, járna egy havi fix összeg. Ebben az országban mindenki megőrült?: D
by Béka Izom [MNSZKorAP/DOC001953/012976]
-
a kelet, mert aki a fényt kergeti az rossz ember nem lehet. Azonkivül a visszaverődésnek az az előnye, hogy mindig egyenes vonalban mennek fel a Volgán, főleg, ha vulkanizált lámpák árnyékában húzódnak meg egy pillanatra. De én még akkor is azt mondom, hogy nem érdemes ezen vitatkozni, mert akárhányat is kukorékol a kutya annak sincs több füle mint amennyi a két farka közötti egyenes arányosan kitalált átlag........ remélem kielégitően válaszoltam az általad felvetett problémára......:))
by ? [MNSZKorAP/DOC001896/003299]
-
szóvivő nyilatkozata az üggyel kapcsolatban: " Való igaz, hogy Martin Schulz a középiskolát sem fejezte be, de ez nem követelmény az uniós elnöki poszt betöltéséhez. Martin Schulz rendelkezik a szükséges képzettségekkel. Azért hadd idézem a híres amerikai írót, Mark Twaint, aki azt mondta, hogy soha nem keverhető össze a végzettsége a képzettségével. Az Európai Parlament elnöki tisztségének betöltéséhez nincs szükség egyetemi végzettségre. George Washington sem rendelkezett formálisan iskolai végzettséggel, és Abraham Lincoln sem. Ez persze nem jelenti azt, hogy az elnök úr ezekhez az
by László Benya [MNSZKorAP/DOC001924/014276]
-
foleg a 3 ajtos), az 5 ajtos pedig pont forditva (na jo, azert kivulrol szebb, mint a 3 ajtos belulrol). Egyebkent en is csak jot hallottam eddig roluk, legalabb is ami a motorokat es a minoseget illeti, mert a futomure azt mondjak, hogy tul sportos es pattog mint a gumilabda. Udv. Ubi
by Zölduborka [MNSZKorAP/DOC001871/004331]
-
2013-08-23 Patrik Serbán Ismerős szitu, a mai nap folyamán óránként elmegy a net 1-2 percre. Komolyan, nem telik el 1 óra anélkül hogy anyáznék a net miatt.... Cseréltek már modemet, elismerték hogy náluk a hiba.... azt mondták hogy kijavították stb.... a szart! ÉS az a vicc hogy ez mindennapossá vált!
by Patrik Serbán [MNSZKorAP/DOC001992/019281]
-
valamit? Mellesleg a csapatok folyamatosan próbálkoznak meg nem engedett módszerek alkamazásával, a nem megfelelő üzemanyag használata rendszeresen előfordul (mostanában már ritkábban), de legutóbb (mostanában) pl. a Ferrari vallotta be, hogy kipörgésgátló funkciót rejtett el a boxutca sebességhatároló szabályozásban. Persze lehet azt mondani, hogy odament a Schumi és megtanította őket csalni... De ennek nem sok értelme lenne. Üdv: Kopasz
by Kopasz [MNSZKorAP/DOC001883/014622]
-
befogadta. Mária talán nem is volt férjnél. Sőt, a hagyomány -- legalábbis a nyugati egyházban Nagy Szent Gergely óta -- úgy tudja, hogy Mária azonos Mária Magdolnával. Azaz Mária fiatal korában elhagyta a szülői házat, és Magdalába költözött, melyről a zsidók hagyománya azt mondja, hogy paráznasága miatt pusztult el. Mária, miután megtért, szintén Márta házában élt. Az első találkozás, amikor Jézus Márta házában járt, Szent Lukács szerint így történt: Jézus tanítványai kíséretében úton volt.,, Útjuk közben betértek egy faluba (Betániába). Egy Márta nevű asszony befogadta
by Szent Erzsébet Plébániatemplom Körmend [MNSZKorAP/DOC001943/008246]
-
szerintem nem a dogmatika ami elvalasztja a keresztenyeket egymastol, hanem a kulonbozo hit. A dogmatika az csak leirja ezt a hitet. A dogmatika csak anyiban lehet ezkoze az elvalasztasnak amenyire tudatositja es pontositja az egyenben ezt a kulonbozoseget. Tudom te azt mondtad, hogy a dogmatika Istentol valassza el a keresztenyeket. Mas a lelkekben megelt elo hit es mas a dogmatika. Szerintem ezt a kettot kulon kell valasztani. A dogmatika leirt szaraz holt szoveg, melynek stilusa bizony tavol all az elo hit lelkuletetol. Valahogy
by Nan [MNSZKorAP/DOC001918/010049]
-
2013-07-29 Jancsi7040 ".. sokan azt mondják hogy a sima fehér fal meg nem alkalmas a vetítésre... " Szerintem aki ilyet állít az sosem próbálta de lehet hogy még projektort sem hasznátl/látott, csak valahol olvasta és terjeszti mint a szentírást Én sima fehér falra vetitek és teljesen nézhető, persze
by Jancsi7040 [MNSZKorAP/DOC001948/000411]
-
bekövetkezését. Az alternatív gyógyászatban ezt a történetet csak a " hálás halottak " névvel illetik. Két kormányzati vizsgálat erősítette meg ezen állításokat. Semmi sem új az egészségügyi maffia esetében. Elvégre ők a hatóság. Végül is, ha egy alternatív gyógymódra az orvos maffia azt mondja hogy nem működik, akkor azt kérdés nélkül el is adják a nyilvánosság számára. Ezért tudunk annyira keveset a rák valódi gyógymódjairól. Ez nem része a sztenderd kezelésnek, amely inkább a profittal, mintsem a betegek jólétével törődik.
by Tanonc Varazslo [MNSZKorAP/DOC001923/007901]
-
úgymond - tudomásul vennie, kész helyzet elé állítva az Országgyűlést, a Magyar Köztársaság parlamentjének. Csak röviden szeretnék a fenékgáttal kapcsolatos ökológiai veszélyekről beszélni, egyrészt azért, mert nem vagyok a téma szakembere, másrészt pedig nyilvánvaló, hogy egyet kell értenem azok hozzászólásával, akik azt mondják, hogy a fenékgát megépítése mellett, illetve a fenékgát megépítése ellen felhozhatók műszaki, környezetvédelmi szempontok. Éppen azért, mert a Fidesz parlamenti frakciójának évek óta az a szakmai érvekkel alátámasztott meggyőződése, hogy semmilyen körülmények között nem járható az az út, amely útra akar
by DEUTSCH TAMÁS [MNSZKorAP/DOC001815/029538]
-
Eszet Lenke 11/24/99 12:31:27 Csókólom Sanyi bácszsi! Nem erről vót szó. Nekem a prezsbiter azt mondta, hogy a feleséged leszek és tejben-vajban fogok fürdeni. És a barby baba, amit Spender presbiter igért? És a MekkDonáldsz szülinapi buli? A csipkés ruhák? Én egy fillért sem adok. Csúna-rossz hüle bácsi! Nem is szeretlek! mlöööööö-mlööööö
by Eszet Lenke [MNSZKorAP/DOC001915/008924]
-
dolgoznék, mert a cigány gyerekek nem járnak óvodába. Istenem, dehogy megyek én a saját falumba! Ott mindenki ismer, és nem fognak elfogadni. Tudják, hogy az én apám az a részeges sármunkás, aki ha betütüzik, veri anyukámat. És a belso hang azt mondta, hogy el kell vállalni. A legkevesebb pénzt otthon ajánlották. Azt mondtam, na, jól van, Istenem. Hazamentem. Az összes óvodás korú cigány gyereket behoztam az óvodába. Mindet beiskoláztuk normál osztályba. " " M. R.: A foiskolát jeles diplomával fejeztem be. Gyermek- és ifjúságvédo intézet
by F.B. I. doktor [MNSZKorAP/DOC001910/001187]
-
2013-08-19 Együtt az ország. Kikkel? Ne tessenek már megint hazudni, ne tessenek azt mondani, hogy együtt az ország!
[MNSZKorAP/DOC001966/014708]
-
teljesen egyedül?? 3. Biztos mindenkinek ismerős az a fogalom ami már a világ több országában sikerrel tudott működni, ahol a vevők döntik el, hogy mi kell és mi nem kell. Tehát, ez azt jelenti, hogy ha Te, mint Magyar állampolgár azt mondod, hogy ez nekem nem kell, akkor ezzel a döntéseddel hozzájárulsz Magyarország növekedéséhez, erősödéséhez. De ha azt mondod, hogy kell, akkor hozzájárulsz Magyarország tönkremeneteléhez. Ezúton kérünk téged arra, hogy ne menj be vásárolni külföldi tulajdonban lévő semmilyen boltba, kizárólag jól felismerhető, Magyar
by Bekkerné Judit [MNSZKorAP/DOC001999/011217]
-
működni, ahol a vevők döntik el, hogy mi kell és mi nem kell. Tehát, ez azt jelenti, hogy ha Te, mint Magyar állampolgár azt mondod, hogy ez nekem nem kell, akkor ezzel a döntéseddel hozzájárulsz Magyarország növekedéséhez, erősödéséhez. De ha azt mondod, hogy kell, akkor hozzájárulsz Magyarország tönkremeneteléhez. Ezúton kérünk téged arra, hogy ne menj be vásárolni külföldi tulajdonban lévő semmilyen boltba, kizárólag jól felismerhető, Magyar üzletbe menj be, és felejtsd el a külföldi bankokat. Nincs rá szükség, és amire nincs szükség az
by Bekkerné Judit [MNSZKorAP/DOC001999/011217]
-
Galadriel 03/23/99 14:52:36 eomer kedves, nagy kaland, legfeljebb azt mondja hogy nem..:)
by Galadriel [MNSZKorAP/DOC001889/015579]
-
vannak. Sőt ölelgetnek, veregetik a vállad, jó hogy itt vagy, mondják. De amikor vége a gyülekezetnek, meg sem ismernek, nesze neked szeretet!!!! A többi napokról meg ne is beszéljünk. Aztán amikor eljön a hétvége, kezdődik minden az elejéről. Isten nem azt mondta, hogy csak a gyülekezetben kell szeretni egymást.!! Isten azt mondja, hogy midig szeretni kell egymást. Van egy tudatos szeretet is ami arról szól, hogy ha van pénzed szeretlek!!! Ez nekem új.!!!! De valóban így van, tapasztalom. Ha van pénzed szeretnek, ha
by Đezső Łakatos [MNSZKorAP/DOC001934/009937]
-
mondják. De amikor vége a gyülekezetnek, meg sem ismernek, nesze neked szeretet!!!! A többi napokról meg ne is beszéljünk. Aztán amikor eljön a hétvége, kezdődik minden az elejéről. Isten nem azt mondta, hogy csak a gyülekezetben kell szeretni egymást.!! Isten azt mondja, hogy midig szeretni kell egymást. Van egy tudatos szeretet is ami arról szól, hogy ha van pénzed szeretlek!!! Ez nekem új.!!!! De valóban így van, tapasztalom. Ha van pénzed szeretnek, ha nincs pénzed akkor meg nem szeretnek. Ezt tanulják!!!!!!!!! A gyülekezetbe
by Đezső Łakatos [MNSZKorAP/DOC001934/009937]
-
a jogfeladás megtörtént, olyan jogot adott fel, miniszterelnök úr, amelyet nem a miniszterelnök úr szerzett, a másik oldalon pedig nem tud kimutatni semmi ellentételezést. Hadd legyen szabad arra utalnom: miféle jogokat szerzett ön a szlovákiai magyarságnak, ha Meciar, akivel szerződött, azt mondja, hogy nem jár a magyarságnak semmiféle kollektív jog. Ön pedig azt mondja, hogy ön a kollektív jogokat kiharcolta. Hogy fogja ön érvényesíteni a kollektív jogokat, ha Meciar, az önnel szerződő szlovák vezető azt mondja, hogy ilyen jog kiharcolása nem történt? Sokkal
by DR. TORGYÁN JÓZSEF [MNSZKorAP/DOC001815/027182]
-
miniszterelnök úr szerzett, a másik oldalon pedig nem tud kimutatni semmi ellentételezést. Hadd legyen szabad arra utalnom: miféle jogokat szerzett ön a szlovákiai magyarságnak, ha Meciar, akivel szerződött, azt mondja, hogy nem jár a magyarságnak semmiféle kollektív jog. Ön pedig azt mondja, hogy ön a kollektív jogokat kiharcolta. Hogy fogja ön érvényesíteni a kollektív jogokat, ha Meciar, az önnel szerződő szlovák vezető azt mondja, hogy ilyen jog kiharcolása nem történt? Sokkal nagyobb baj, hogy az egész egyezményt tető alá hozó Balladur miniszterelnök úr
by DR. TORGYÁN JÓZSEF [MNSZKorAP/DOC001815/027182]
-
szlovákiai magyarságnak, ha Meciar, akivel szerződött, azt mondja, hogy nem jár a magyarságnak semmiféle kollektív jog. Ön pedig azt mondja, hogy ön a kollektív jogokat kiharcolta. Hogy fogja ön érvényesíteni a kollektív jogokat, ha Meciar, az önnel szerződő szlovák vezető azt mondja, hogy ilyen jog kiharcolása nem történt? Sokkal nagyobb baj, hogy az egész egyezményt tető alá hozó Balladur miniszterelnök úr pedig ugyanúgy nyilatkozott, mint Meciar elnök úr. Ő maga is azt mondta, hogy szó sincs itt semmiféle kollektív jogról. Elhangzott, hogy önök
by DR. TORGYÁN JÓZSEF [MNSZKorAP/DOC001815/027182]
-
kollektív jogokat, ha Meciar, az önnel szerződő szlovák vezető azt mondja, hogy ilyen jog kiharcolása nem történt? Sokkal nagyobb baj, hogy az egész egyezményt tető alá hozó Balladur miniszterelnök úr pedig ugyanúgy nyilatkozott, mint Meciar elnök úr. Ő maga is azt mondta, hogy szó sincs itt semmiféle kollektív jogról. Elhangzott, hogy önök tulajdonképpen a lehető legjobb szerződést harcolták ki. Ez egyszerűen nem igaz! Hadd hivatkozzam tényekre: mindenki emlékszik rá, hogy 1990. április 9-én Szűrös Mátyás, mint az akkori megbízott köztársasági elnök, tárgyalt Pozsonyban, ahol - hadd
by DR. TORGYÁN JÓZSEF [MNSZKorAP/DOC001815/027182]
-
wicca 11/24/99 13:56:52 Kedves vivijúú! Igenis klassz a meséd, nekem nagyon tetszett. Főleg az, hogy a két meséd teljesen más jellegű! Te egy igazi tehetség vagy!!! és mivel azt mondtam, hogy sokat nyalizok meg udvarolok, te meg azt, hogy két cupp-cupptól nem rohansz el, ÍME: cupp-cupp-cuppppp HOPE! végre egy igazi őrült! Olyan egyedül éreztem magam sokszor amikor a többiek szétoffolták a topicot normális hozzászólásokkal! Végre! A Vers is klasz, mint mindig
by wicca [MNSZKorAP/DOC001913/008128]
-
tojot, amint habzó szájjal elkéri a kazettát, akkor az valószínű tuti dolog, de így, hogy legalább 4 féle vélemény van arról ami ott és akkor történt, így a dolog szerintem kétesélyes. Vagy ez történt vagy nem... Megjegyzem a Népszabó is azt mondja, hogy " úgy tudjuk, hogy ". Nem azt mondja, hogy ez hangzott el és kész. Szóval szerintem tasztaltársak, nem kell Dicső Anikót keresztre feszíteni, amíg nem látjuk azt a " musztert " (ez a dagadt ügyvéd komolyan mondom tanulékony! :-)) Kedves GLaci, szerintem közszolgálati tévében sem
by batmanus [MNSZKorAP/DOC001911/005858]