> 171,226 matches
-
akkor az valószínű tuti dolog, de így, hogy legalább 4 féle vélemény van arról ami ott és akkor történt, így a dolog szerintem kétesélyes. Vagy ez történt vagy nem... Megjegyzem a Népszabó is azt mondja, hogy " úgy tudjuk, hogy ". Nem azt mondja, hogy ez hangzott el és kész. Szóval szerintem tasztaltársak, nem kell Dicső Anikót keresztre feszíteni, amíg nem látjuk azt a " musztert " (ez a dagadt ügyvéd komolyan mondom tanulékony! :-)) Kedves GLaci, szerintem közszolgálati tévében sem lehet pártatlan híradást csinálni, a riportok attól
by batmanus [MNSZKorAP/DOC001911/005858]
-
Ez igaz a többi monopolhelyzetben lévő szolgáltatóra (áram, gáz, stb.) is. Kötsz velük egy szolgáltatói szerződést, ami tartalmazza a szolgáltató jogait és a fogyasztó kötelezettségeit. Tudom, hogy nem vigasztal, de amikor én a gázszolgáltatónál kifogásolni mertem a szerződés néhány pontját, azt mondták, hogy ha nem tetszik, menjek a Tüzép telepre szénért. Krisztus után 1997- ben.
by Gyedmaroz [MNSZKorAP/DOC001887/012823]
-
2013-08-19 Fagyal Jozsef Jocó Pistike kérdezi a tanárnőtől: - Tanárnő, hogyan esik a hó visszafelé? - Sehogy, miért kérdezel ilyen hülyeségeket? - Mert anya azt mondta, hogy vigyek magammal kabátot, mert lehet, hogy visszafelé esni fog a hó!
by Fagyal Jozsef Jocó [MNSZKorAP/DOC001951/013666]
-
döntés jogát kizárólagosan gazdasági döntéseinél és a javak felosztásánál? Közre kell adnia a cél és az eszköz indoklását. A másik. A megjelenő információk ellentmondásosak. Példa: Lázár jános délelőtt úgy nyilatkozik az eu-s támogatásokról, hogy elveszíthetünk 500-600 mrd-ot, délután a kormány azt mondja, hogy egy eurót sem hagyunk ott. Lázár a büntetésről kijelentette, hogy sikerként könyvelhetjük el, ha az ide vonatkozó bírság 50-100 mrd lesz. Hozzá kéne tenni a tisztánlátás érdekében, hogy az eu-s büntetés 2%-ról indul, maximuma 25%. A 25%-ot egyszer érvényesítette az
by Mariann19 [MNSZKorAP/DOC001983/010982]
-
2013-07-29 Viktor Lajos És aki azt mondja, hogy a Flash halott, annak azt mondom, hogy újraéledt más formában!
by Viktor Lajos [MNSZKorAP/DOC001947/010830]
-
2013-07-29 Viktor Lajos És aki azt mondja, hogy a Flash halott, annak azt mondom, hogy újraéledt más formában!
by Viktor Lajos [MNSZKorAP/DOC001947/010830]
-
2013-08-20 Ultras Liberi A FourFourTwo.hu megkérdezte a szurkolókat, akik egybehangzóan azt mondták, hogy a családoknak nincs félnivalójuk a magyar stadionokban. Viszont este az utcán egyedül veszélyes közlekedni.
by Ultras Liberi [MNSZKorAP/DOC001987/020106]
-
? 06/01/99 22:09:04 MiroPCTV-vel van vkinek tapasztalata? Próbáltam befordítani a KWinTV, vagy mi a szösz nevű progit, de a mocsok azt mondja, hogy a gcc nem tud exe-t kreálni. B (
by ? [MNSZKorAP/DOC001897/010567]
-
van mindenhol... Sokan szidják a Windowst, hogy állandóan lefagy, de gyakran olyan szemét minőségű hardver van alatta, hogy nem csoda. Sokan hajlamosak lebecsülni az NT-t, mondván, milyen egyszerű, pont olyan, mint a Win95. Kívülről. Aztán csodálkoznak, hogy nem működik. Könnyű azt mondani, hogy azért, mert szar, de akiktől én ezt hallottam, azok közül egy sem értett hozzá. A Microsofttal az a baj, hogy ha a programok tudását, kényelmi funkcióit nézzük, nagyon jó: Milyen könnyű egy NT-n a diszkeket RAID-be szervezni, bekonfigurálni a DNS-t
by Winston Wolf [MNSZKorAP/DOC001884/005036]
-
ezt az ügyet végigjárja, a magunk részéről a pécsi lobby végigjárta, és nyugodt szívvel tudtuk volna ma megszavazni ezt a dolgot, elhalasztottuk, és lehet, hogy a jövő héten valaki megint előáll egy újabb olyan problémával, hogy neki három egyetemi hallgató azt mondta, hogy nem is biztos, hogy ez olyan jó, mert három órával többet kell utaznia. Én tehát arra kérném a tisztelt nagy létszámú parlamenti képviselőtársaimat, tegyék lehetővé, hogy legalább azt a néhány lépést - nagyon nehéz gazdasági helyzetben vagyunk -, ami ténylegesen megtehető a
by HORN GÁBOR [MNSZKorAP/DOC001815/023146]
-
eredményes lett volna, akkor nem sikerült volna három hónap alatt ilyen nehéz helyzetbe hozni. Úgy gondolom tehát, hogy a könyvtárakkal kapcsolatos probléma hosszú folyamat eredménye, természetesen nem véka alá rejtve, hogy ez régre visszanyúló probléma, de meglehetősen furcsa beállítás volna azt mondani, hogy egyébként az elmúlt időszakban remekül működött a könyvtárhálózat, és most három hónap alatt tönkrement. Köszönöm szépen a figyelmet. (Taps a bal oldalon.)
by BÁRSONY ANDRÁS [MNSZKorAP/DOC001815/032135]
-
lépés, hogy a vagyont, amit szereztél vele, oszd szét a szegények között, és az utolsó lépés, hogy ezután menj, és hirdesd Jézus Krisztust! Így OK? JK az, akitől a bocsánatot kell kérned. Most úgy őszintén, mire mégy azzal, ha én azt mondom, hogy " megbocsátok "? Na, ha ő mond ilyet, akkor hirtelen minden értelmes lesz. Mint mikor egy kirakósban összeáll a kép.
by Csomorkany [MNSZKorAP/DOC001981/007098]
-
először is arra emlékeztet, hogy Ő hozott ki bennünket Egyiptom földjéről, a szolgálat, pontosabban a rabszolgaság házából. Szó szerint a zsidóság megmenekülésére vonatkozott ez a mondat - de szimbolikusan minden emberre érvényes. Egyiptom ugyanis a Bibliában a rabszolgaság jelképe; Jób pedig azt mondja, hogy az ember élete ezen a földön olyan, mint egy rabszolga élete, nemcsak fizikai, hanem szellemi és lelki értelemben is (Jób 7:1-6). Salamon szerint is az Isten jelenléte nélkül élő ember a földi élet hiábavalóságának, az élet értelmetlen körforgásának a rabszolgája
by Fülöpné Tünde [MNSZKorAP/DOC001952/002636]
-
Csécsi 06/30/99 15:10:18 Stöki: feladom, nem tudom, hogy mire gondolsz az 1/1-gyel kapcsolatban. Amikor azt mondtad, hogy Tarantino baráti körében kell keresni a megoldást, akkor arra gondoltál hogy az összekötő kapocs egy olyan színész vagy rendező aki mindenkivel dolgozott (persze kivéve a kakukktojást)? Legalább ennyit segíts!! köszi
by Csécsi [MNSZKorAP/DOC001895/000933]
-
hc 07/16/99 10:45:04 Ariel: Köszönöm, hogy észrevetted, hogy több vagyok nálatok, primitív Föld-lakóknál :-))) Oké, hogy ott is o a fonök, de azt mondjátok, hogy csak isten és Jézus. De honnan tudnak szegény Marslakók Jézusról. Én nem fogom magamat ilyen hülyeséggel lejáratni elottük, más meg a fonökön kívül nem tartott velük kapcsolatot, de o pedig a nyolcadik naptól, csak ül a felho szélén, lóbálja a
by hc [MNSZKorAP/DOC001904/010060]
-
valaki, stb. Tehát nem kell mindent személyesen venni, és ne azt szürd le belöle, hogy Veled valami nem stimmel, hanem azt, hogy ez az ember bizony elég érzéketlen. 2. Férfiak (nök is) egymás között felvágnak. Nem hiszem, hogy tévedek ha azt mondom, hogy 80%-a a " hóditásaiknak " csak fantáziájukban történt meg. Ne hagyd cukkolni magad. 3. A világon sokféle ember van. Azok, akikhez jó volt a sors, törvényszerüen érzéketlenebbek, mint azok, akiket egy kicsit seggberugdosott (bocs) az élet. Viszont, azok sosem lesznek olyan mély
by Pintyöke [MNSZKorAP/DOC001884/007140]
-
elég csak utalni arra például, ami több mint száz állami gazdaság privatizációja alatt történt, természetesen nemcsak a mostani kormány, az előző kormány idején is. Ezekre is vizsgálóbizottságot állítottunk föl, remélhetőleg nemsokára szóba kerülhetnek ezek az országgyűlési határozati javaslatok. Mi azért azt mondjuk, hogy nem zörög a haraszt, ha a szél nem fújja - milliárdok mentek el az adófizetők pénzéből, és nyilván az akkori politikai vezetés, a tűzhöz közel álló emberek segítségével lehetett mondjuk Tocsik Mártának is a sok száz millió forintos sikerdíjakat elérni, és
by GYIMÓTHY GÉZA [MNSZKorAP/DOC001815/000054]
-
leszavaz. (lasd: NATO csapatmozgas, szervezett bunozes elleni torveny) Ugye ez nem volt gond az MSZP-SZDSZ 72%-nak. A kormany meg akar valositani valamit amihez kell a 2/3-ad az ellenzek leszavazza, majd nyilatkozik a szoc-lib kereskedelni csatornaknak, meg a baloldali sajtonak (aki azt mondja, hogy a mediaban es az irott sajtoban nincs baloldali dominancia az vagy VAK vagy HAZUDIK), hogy lam-lam egy ujabb olyan igeret amit a kormany nem valositott meg. Ja es lenne egy kerdesem is. Nem tudja valaki, hogy hova lettek a GYULA
by sesebaba [MNSZKorAP/DOC001882/000902]
-
Thor 12/09/98 20:26:00 Cecil, kösz a macskatanácsokat. Én is úgy láttam, hogy nem a sima gyepet rágta nyáron, hanem a jó széles levelű tarackot. Az orvos nem azt mondta, hogy mindig, hanem hogy a hasmenése ideje alatt kapjon csak szárazkaját, ami úgy láttam nemcsak hogy nem használt, de rontott is a helyzeten. Most egyébként borzasztó milyen nagyon megy a hasa, pedig rizspépet kap. Rémes, hogy egy macska 1 nap alatt
by Thor [MNSZKorAP/DOC001876/000147]
-
Másfél év után elég szomorú - például ezen a területen is -, hogy miért nem készült el egy igazán jó adóreform; azt gondolom, kormánypárti vagy koalíciós partnerként a szabaddemokraták talán jobban hathattak volna a nagyobbik kormányzó pártra, hogy ez elkészüljön. Bauer Tamás azt mondta, hogy az ellenzéki képviselők nem tudták érveikkel meggyőzni a szabaddemokratákat, hogy hogyan szavazzanak. Én örülnék neki, ha a kormánypárti képviselők az ellenzékieket meg tudnák győzni érveikkel, hogy ez helyes és jó törvénytervezet, de azt gondolom, nem itt egymást kell meggyőznünk, hanem
by DR. SZILÁGYINÉ CSÁSZÁR TERÉZIA [MNSZKorAP/DOC001815/017611]
-
Black 03/15/99 20:47:27 Kikérem magamnak! A mi Józsink azt mondta, hogy a helyes irány a jó irány. Vagy fordítva és ordítva. A mi Józsink pedig mindíg egyenesen jár, és különben is absztinens és vegetariánus. Neki van igaza.
by Black [MNSZKorAP/DOC001887/012260]
-
2013-08-20 Historica Zenekar " Ha egyszer azt mondod, hogy ekkor meg ekkor ott leszel valahol, és mégsem vagy ott, akkor csak egy mentséged lehet. Valami szörnyűséges dolog történt és elpusztultál. Mert, ha még élsz, csak egy kicsikét is, akkor is hírt adsz valamiképpen, hogy miért nem lehetsz ott, ahol
by Historica Zenekar [MNSZKorAP/DOC001986/014140]
-
az úgy hangzik, mint Nem Dohányzó Szakasz, egy szakasz katonaság, szakaszjegy, a fejlődés szakasza. De ha nem tetszik úgy, akkor egyszerűen csak június 3-án, és borús az ég, ma nem lett volna jó a Kis Hely, mondja másikunk, és én is azt mondom, hogy nem, akkor még mindig jobb teli napfényben, a takarítás harmadik és befejező alkalma lesz ez, s még egyet járok így, szedek füvet, hallgatom a sokféle madarat a víz partján, a víz talán még árad, s ez holnap lesz. Ám ha
[MNSZKorAP/DOC001483/000001]
-
miatt -,..., vagy " - ", mindegy... mint a földön. S ezért mindegy. Mert ez is csak a földön van. Ez a... képzelt... madártúlvilág. Mint hasonlat. És ha ábrázolási túltengésben vagy tengésben szenved valaki, vagy ettől az, aki és ami, joggal megcsinálhatja. Amikor én azt mondtam, hogy nincs kedvem az íráshoz, s főleg velejáróihoz, ilyesmiről beszéltem, talán ott az előző regényben. A megoldások nyomasztó kényszeréről. S hogy ezek vannak értékelve. Az igazság...? sajnos, be kell látnom, hogy a megmunkálás az igazság... de ha valakinek valóban " nagyraérző " tervei
[MNSZKorAP/DOC001483/000001]
-
egy nagy nem-tudom-én-mi, 2. hogy a magam könnyed kapcsolatát óhajtanám illusztrálni, 3. bármi egyéb... egyszerűen arról van szó, hogy tényleg leültem a billentyűkhöz, és tényleg nem tudom, hol maradt abba ez. Ma visszatértem, egyébként, a vörös borra! Már - átmenetileg. Nem azt mondom, hogy főnyereményt ütöttem meg a Krisztinavárosban vásárolt kadarkámmal, literes, de... mégis, valami újrakezdés. Aztán mentem el a Tabánba, és... most volt, amikor a zöldikéket láttam... de közben rájöttem, mit is hagytam abba. A Heynckes-dolog a Népszabadság sporthírei között: " Jupp Heynckes bejelentette
[MNSZKorAP/DOC001483/000001]