171,426 matches
-
jó szereplésével. A Vízivárosról ugyanez mondható el! Meglepetés a Derby és a C. Palace jó szereplése... ám a Brighton, az Everton, ezek a szívós, kemény csapatok... ott vannak a közvetlen élboly nyomában. A Liverpoolból senki sem nyilatkozott. Magath a Bristolból azt mondta, hogy most az V. fordulóra kell figyelni, a többi nem érdekes. Legföljebb Czibor sürgönyét bontsák ki már, az istenért! Biztosan tippek vannak benne! Hát biztos tippeket Czibor sem közölhetett, de a következőket üzente: " Sok függ a Norwich Citynek attól, szerez -e
[MNSZKorAP/DOC001483/000001]
-
Man. City 19. Man. United 6 12:14 West Ham 20. Birmingham 6 12:18 Tottenham 21. Stoke 5 6:11 Bristol 22. Bolton 3 1:11 Q. P. R. Ha valaki, írom aztán, október 3-án, mert " október 1-2. " volt a IX., furcsa-forduló, ha valaki azt mondja, hogy itt a Víziváros kikap, hát jó... hogy a Man. City idegenben nyer... legyen... hogy az Aston Villa otthon vereséget szenved... már megkérdeztem volna, nem lesz ez sok egy kicsit? De hogy az Arsenal csak döntetlent ér el otthon, hogy a
[MNSZKorAP/DOC001483/000001]
-
Czibor, mindig igyekszik ott tartani " aztán megint ", ahol a jelen pillanat, vagy az a fél pillanat, mely a következőbe az átmenet. Nézd, mondja Czibor Ullstiéknak, itt van egy ilyen, hogy a Man. City nagy előnye. Ez nem lesz sokáig. Nem azt mondom, hogy a W. B. A. ezért nyer... nyerni fog a W. B. A., ez két külön dolog, de a végeredménye egybelátszik. Aztán a Norwich... a Bristol ellen... döntetlen körül lesz, akkor mindketten üldözők lehetnek. Itt minél több az üldöző, annál jobb
[MNSZKorAP/DOC001483/000001]
-
17. Everton 16 22:26 Tottenham 18. Birmingham 14 21:33 Stoke 19. Coventry 13 25:36 Crystal Palace 20. Bolton 12 16:24 Man. United 21. Stoke City 12 19:32 Birmingham 22. West Ham 12 27:43 W. B. A. - Még most se lehet azt mondani, hogy " elment " a Man. City - szögezte le Sándor Csikar. Albert Flórián hozzátette: - És az sincs, hogy a kiesőjelöltek " almezőnye " elszigetelődne. Nagyon izgalmas őszi hajrá várható. Csak azért, Tradoni tudta, mindenkit idegesített a Mancy nagy előnye. Ám erre is csattanós választ kapott
[MNSZKorAP/DOC001483/000001]
-
és én a szakmát vagy csatoltságait így veszem, hiába nevetnek ezért rajtam sokan, akik látszatra megteszik, amit így-úgy szokás, de aztán megvan a magas véleményük, és mintha nem vennék komolyan, ez -, tehát ha már én szóba hozom... hát mégis illene azt mondani, hogy " na, te szegény ", ez, és van, aki mondja is... van ilyen, és nem is okvetlenül " madárbarát ", ez... de mondja, mert... legalábbis érzi, hogy hát ezt azért... ha elmondom a Csucsu halálát, a Szpéró betegségét, mégis... nem?! Mármost a Vérmezőn itt
[MNSZKorAP/DOC001483/000001]
-
Most újra rosszabb, bár ehhez a madárnak és Észak-Pestnek semmi köze. Ez a mi elszámolásunk, másikunkkal. Szpéró nehezen eszik! Most túl hamar elugrál a platóról, ki a fészkéből, ha etetni kezdjük - és csak ott eszik. Erről is beszéltem Észak-Pestnek. Most azt mondta, hogy ugye, többet nem kérem vissza a madarat... annyira az övék már, ők annyira az övéi, és ez, másikunkkal mondjuk, teljesen igaz így. A múltkori becsomagolásánál Borsit annyira megviselte minden, hogy napokig hisztérikus állapotban volt, ezt mondja Észak-Pest... talán ki se
[MNSZKorAP/DOC001483/000001]
-
tőle, görbén néznek egymásra, át akarják fúrni magukat a rácson egymáshoz, egymással gondjaik vannak, zűrök, mi ez és mi legyen, mit tegyen. De hogy a kutyus miatt bármi lenne... vagy hogy mi van... erről egy szót se szólt. Itt lehetne azt mondani, hogy ez a Terry-motívum. Hanem hát a lényeg akkor, ha nem is az, hogy a kedves seborvos, végeredményben családom régi ismerőse véleményében megbízunk, mert persze, hogy megbízunk, csak ő épp mindkét " felet " segíteni akarta, nem, hanem arra gondolunk, mondom másikunknak, hogy
[MNSZKorAP/DOC001483/000001]
-
OLD TANDOR, az egyik ősrégi pálya neve volt felírva egy útjelzőre hátul, s rajta koala meg madár állt. Aztán valamin mégis összeviszódtunk másikunkkal... délután én még le akartam menni madárboltba, borért, mit tudom én... nem mentem le, mert másikunk - joggal! - azt mondta, hogy " hiszen arról volt szó, hogy nem mégy le ", akkor aztán este, miután Szpérót gondosan megetettem, egyébként sokkal önállóbb már Szpéró, és eszeget is...!... hét óra tájban, negyed nyolckor levágtattam. Esett az eső, akkor is; és másikunk teljesen józan volt és
[MNSZKorAP/DOC001483/000001]
-
ez a trilógia, majdnem lehetetlenné teszi az aprómunkázást. Pláne ha az ember aztán úgy szúrja el majdnem egy napját, ahogy a tegnap estét, az éjszaka java részét és a mai délelőttöt, delet én. De mintha kezdenék erőre kapni. A Dömi azt mondja, hogy ő előrekapott... de hogy mibe, nem tudja; tény, hogy idegesen ismétli a de szócskát; már előre kapkodok, mondja, ez lesz a vicc, olyan ideges vagyok, hogy mi lesz majd árkon-bokron, hogy előre kapkodok már! Jött a postásunk, az egyik, mindketten
[MNSZKorAP/DOC001483/000001]
-
fellegvárnak itt, ott tehát valami ily módon leszek. Kilógva az életemből - ezt a szót is túl sokszor írtam le -, holott... Holott a regény is másnak akart indulni ma, olyasminek, hogy bármi furcsa egy háromszor 770 oldalas trilógia második 621. oldalán azt mondani, hogy fölfedeztem, miben rejlik e vállalkozás számomra lévő különös varázsa, mégis ezt mondom, bizony, de hogy ez mi is lett volna, annyi minden volt közben, hogy elfelejtettem, mint a 150 éves török uralmat, ezt csak a 150 miatt mondom, az volt
[MNSZKorAP/DOC001483/000001]
-
a pénztáros hölgy. Na, igen. A fájó csak az, mondja másikunk, hogy Csucsu, bizony, már az új volt... A " bizony " csak az, hogy közben másikunk itt van, és Rozsdival beszélget, nagyon gyengéden, nézi a lábát... hogy mi van, mert én azt mondtam, hogy a bal lába mintha fájós lenne... közben Szpérónak is fölfedezi másikunk a kakiját... ma féltünk, hogy - bár hajnali nagy kaki volt! a tojás előtt?! - nincs széklet. De van! Ennek köszönhető, hogy én is olyan lendülettel írok itt... oda figyelek tehát
[MNSZKorAP/DOC001483/000001]
-
én elhallgattatom: nehogy megtoldd valamivel, hogy " mint a Főfelügyelő ", vagy efféle. Megyünk a főfelügyelőnével fűért. Mennek a Fűértbe, így a Doktor. Most már: végképp - a cédulák. Dömi viccei: hogy ő nem is tudta, hogy egy írógépnek kék nyele van. Ti. azt mondtam, hogy ma szép estém lesz, az előszobában - oda szorulva, a Doktor szerint: szorulva - fogok gépelni, s csak a regényt, kéknyelűvel. A Doktor továbbija: hogy ha gépelve tépelődöm az - gépelődés? Valamint: hogy ő aszinkron tolmács...! Ez az egész aszinkron úgy jött elő
[MNSZKorAP/DOC001483/000001]
-
a tojásokon, Éliás harsog, én most még kimegyek, aztán lesz egy kis " rövid álom ". Ez az álom nem akar véget érni. Valahogy felkotrom magam, onnét, ahol Szpéróval voltam tegnap ilyen nagyon. " Eléggé " fáradt " lehetek ". Szellőztetés jön - Dömi: " Mi is mindig azt mondjuk, hogy szellőzz, tetünk...! " Óriási a Tizenegyek hangorkánja, Pipi jár az élen, Szpéróra és Samura hangolva. És... ahogy javítgatok, olyan a dolog, mintha most másképp lehetne, de... " 172 "... a tabella a XXXVI. után 1. Aston Villa 43 62:57 Liverpool 2. Man. City
[MNSZKorAP/DOC001483/000001]
-
Hívom K. Bandit... ő bringaszakértő... el fogom mondani neki... mi volt ez, illetve megkérdezem... Hiszen engem ezek halálos veszélybe sodortak... Ma fogdában ülhetnék... ha hirtelen teszek valamit. Másikunk is azt mondja: " Ilyenre hogyan adhattak engedélyt? " Eljött május 19-e. Nem lehet, írtam, azt mondani, hogy a fordulók voltak a hullámok... nem lehet, hogy egy idegen papagáj vagy tengerimalac szempárja is olyan felejthetetlen már, ha egyetlen pillanatig belenézünk, ahogy valaki túláradó lelkesedéssel nekünk adná őket... hogy örökre van, lerogyva mint a némák, gondolunk vissza... hát akkor
[MNSZKorAP/DOC001483/000001]
-
tizenegyen " vannak ebben, hanem az is, hogy jó csinálni, jó másikunkra gondolni közben... de, hogy reális legyen a kép, már nem jó, ha " aztán bárki odajön, kijön, jelen van ", amíg csinálom őket. Minden ilyesmit csak egyedül szeretek csinálni. Erre lehet azt mondani, hogy a napnak nem minden perce egyforma. Sokkal érdekesebb, amit másikunk állapít meg Böbéről: hogy Böbe mennyire értékeli, örül neki, hogy újabban vele külön foglalkozás esik! Hogy például a Pipi után maradó legjobb falatokat ő kapja... Hihetetlen, milyen körültekintéssel csinálja mindezt
[MNSZKorAP/DOC001483/000001]
-
a doboz aljáról, és... És akkor a 38. forduló...!!! Lásd az I. ligát...? Nem egészen. Itt be kell kombinálni a 23. és a 24. csapatot is! Hűha, mindig ilyenbe vágok... és másikunk mondja, hogy mindig rettentő nehéz dolgokba... és én azt mondom, hogy " de hát minden vágyam, abbamaradni... aggahagyni... jav., nem agg, hanem abb... ", és ezen a Doktor jót nevet, hanem hát neki is szántam. Legalább nem vagyok savanyú a bajaimmal. A Doktor azt mondja, ő mindig " vanyú " a bajaival, egy kis " sa
[MNSZKorAP/DOC001483/000001]
-
és bonyolítása körüli trükközésre kérdezett rá nemrég; most az jut az eszembe, s fel is írtam tegnap este, hogy " épp mert valami komoly munkát is akartam végezni tegnap, a Kis Hely esős napján ", ma bezzeg süt a nap, de másikunk azt mondja, hogy holnap, Szpéró születésnapján csak maradjunk szépen itthon, " azért álltam neki IV-ligázni... " Süt a nap, mint írtam. Mint a Monet " Impression... " c. képén; amire néhány változatot készítettem carbonpapírral úgy 8-10 éve... ezzel sok minden kezdődött szintén. Megvagyok a hajnalukkal odaát; nagyon
[MNSZKorAP/DOC001483/000001]
-
ő elsősorban " a kölykökhöz " akart visszamenni. Vizesen nem hagyhattuk. Áttettük a kalitkáját a Medveszekrény elé... onnét jött s jött ránk... végül megszáradt, akkor hagytuk, hogy bekalizza magát, befészkelődjön a helyére. Most Samu óriásit fürdött a tarkómon a haj alatt... másikunk azt mondta, hogy " hát mondd azt, hogy nem rajong érted, hogy nem imád... ", igen, a Samu. És olyan sokat hasal a kalitka alján... jó -e ez is... a lába fáj... mi ez tulajdonképpen. Olvasom ma az újságban, hogy vagy húsz angol klubot a
[MNSZKorAP/DOC001483/000001]
-
értve, a mozgás értelmére... mégis... másikunk is nevetett, és valahogy az egész séta, a rekkenő hőben, úgy alakult, hogy a végén, spánielt látva, már arról beszélgettünk, hogy " majd utánuk, szegénykék után ": kutya. És egy kutya... ezt másikunk mondta, mert én azt mondtam, hogy akkor talán két kutya, nem, arról szó sem lehet, mondta másikunk, egy kutyát könnyű otthagyni is aránylag, valahol, egy kutyát... ha úgy adódik, máskülönben egész nap el lehet vele csatangolni, vinni lehet bárhova... és így. Körülbelül ennyi volt a lényeg
[MNSZKorAP/DOC001483/000001]
-
prgprg 11/29/99 20:25:36 Hi szucsr Ajánlom a figyelmedbe a teljesen közönséges stabilo vagy pelikan alkoholos filcet. Az órás haverom azt mondja, hogy ők mindig azzal javítják a lünettákat, 1-2 hónapig is kibírja. Üdv prgprg PS: A 160K kfejezetten jó ár volt érte.
by prgprg [MNSZKorAP/DOC001893/014445]
-
400Nm nyomaték. Majdnem tök mindegy melyik fokozatban vagy, húzatni abszolúte felesleges, hármasban ötvenről mint a gyorsított felvétel. 1 - 60 Km/h 2 - 125 Km/h 3 - 185 Km/h 0-100 5.6 250-nél elektronikusan leszabályoz. Abszolúte kultúrált, csak mélyen morog, semmi csicsa. A főnök azt mondta, hogy száraz úton még nem merte megcsúsztatni, pedig nem ma kezdte a nagy autókkal. (Van neki még egy Jaguárja és egy 911-e. Meg stílusa) Iszonyatos fékek, életem eddig legjobb bőrkormánya. Ez a kocsi olyan gyors, hogy visszafordítja az időt: Ha elkéstél
by kenguru [MNSZKorAP/DOC001888/008088]
-
nincs munkahelyük, akkor sem rablásból kívánják fenntartani magukat, * törvénytisztelők, * és akiknek csak az jut ebből a fene nagy szabadságból, hogy befoghatják a pofájukat, ha bármi atrocitás éri őket. Tekintettel kell lennünk ugyebár a kisebbségek önérzetére. Ez rendben is van. Mégis azt mondom, hogy nagyon sok kisebbség él ebben az országban, akikről nem esik szó, mert nem verik maguk körül a tüzet. Tartják hagyományaikat, de megpróbálnak beilleszkedni. Én ismertem cigány családot, akiket a legnagyobb szeretettel emlegetett az egész ház, annyira rendes, normális emberek voltak
by TaTTi [MNSZKorAP/DOC001870/008633]
-
Írod: " A támadó ugyanis -szerintem, nem vagyok jogász, csak így gondolom- abban a pillanatban, hogy agressziót indít, lemondott az élethez való alapvető jogáról. " A támadás (ha egyáltalán arról van szó) nagyon különféle irányultságú és veszélyességű lehet. Ezért nem lehet egyszerűen azt mondani, hogy aki Téged megtámadott, az búcsúzzon el az életétől. (Egyébként ez önbíráskodás.) Legfeljebb azt lehet mondani, hogy aki veszélyezteti az életedet, az ellen jogodban áll védekezni úgy, hogy azzal akár Te is veszélyeztesd az ő életét - de NEM másokét! Egyébként ugyanez
by DcsabaS_ [MNSZKorAP/DOC001893/001816]
-
ez morbidnak tunik, de egy szomszedunk orvos a korhazban es egyik nap meselte, hogy annyira ideges volt az miatt, hogy nem kaptak penzt, es igy nem tudta meglatogatni betegedesapjat, hogy aznap egyaltalan nem volt kedve kezelni a betegeket, es mindenkinek azt mondta, hogy menjenek haza, mert nincs is semmi bajuk. De a Mo. egeszsegugy helyzetet figyelembe veve ugy tunik, hogy ez a tamogatas rosszallast valltana ki a magyar tarsadalombol.WPUNCT Tehat, karacsonyi csomagokat sem lehetne eljutattni magyaroknak?WPUNCT S ha a templomok osztanak
by Toth Kalman [MNSZKorAP/DOC001911/003992]
-
picur 02/16/99 13:20:37 edelweis azert en csak csusztatasnak tekintenem:) max azt mondom, hogy mazlid volt, mert azon a napon volt ket ilyen. es ha statisztikailag tekintjuk, akkor 300 masik napon nincs. mint ahogy legalabb ennyi a hetero pedofilok hirerteke is. ezert tekintem csusztatasnak:)
by picur [MNSZKorAP/DOC001883/011986]