> 171,226 matches
-
az energiákat átadja számára. Felesleges tovább sorakoztatni a bennünk zajló érzeteket, de amennyiben más ezt nem tudja kezelni, nem tudja kivédeni, úgy minden egyes energiánkat öntudatlanul át is veszi, ahogy mi is a másokét. Mágiákkal, energiákkal dolgozunk, mindig és mindenkor azt mondjuk, hogy a szeretetnek (érzet), a mágiának, az energiának nem szabnak határt a távolságok, nem az számít, hogy amikor elvégezzük a feladatunk, hol tartózkodik éppen az, akinek segítségre van szüksége. Egy valami számít csupán, hogy az energiát képesek vagyunk -e megfelelően birtokolni
[MNSZKorAP/DOC001992/019216]
-
a szemtanuja volt, jojjon elo. A Yediot Aharonot nevu izraeli ujsag a nyomozasra surgette a kormanyt, nem csak azert, hogy Egyiptom fele magyarazattal szolgaljanak, de a " sajat kedvunkert is, a sajat lelkiismeretunkert, a hitunkert es elveinkert. " A 69 eves Biro azt mondta, hogy utasitast kapott az elorenyomulasra, de a feltetelek nem voltak adottak ahhoz, hogy az egyiptomi foglyokat magaval vigye. Nem hagyhatta ott oket, attol felve, hogy az egyiptomiak az o elorenyomulo bajtarsaikat izraeli allasok ellen vezetik. Tehat kivegeztek a foglyokat. Cselekedete ugyan
by zsigabiga [MNSZKorAP/DOC001901/008115]
-
faradthatatlanul nyomoznak a naci haborus bunosok utan mindenfele egesz vilagon. " Ez nem csak egy politikai ugy ", mondta Ahmed Fakhr, nyugalmazott tabornagy, egy, a Kozel-keleti kerdesekkel foglalkozo intezet igazgatoja, veteranja mind a harom haborunak, " Ez az ugy azoke a csaladoke, akiknek azt mondtak, hogy a fiaik bevetes kozben tuntek el. S most, 20 evvel kesobb tudtak meg azt, hogy fiaik hideg verrel lettek lemeszarolva - izraeliek altal. " Befejezesul azt mondta Fakhr: " Az izraeliek megnyitottak egy fejezetet, amit most le kell zarniuk. Es a beke jelenti
by zsigabiga [MNSZKorAP/DOC001901/008115]
-
kóborolt több társával együtt Szűcsiben. Néhány napja, két szűcsi hölgy a helyi állatvédőktől segítséget kért, mivel szemtanúi voltak annak, hogy a kutyát fejbe verik. Aztán sikerült a gyöngyösi gyeptelepre beszállítani, de onnét sajnos rossz híreket kaptunk. A doki megvizsgálta, és azt mondta, hogy amit kutya összeszedhet betegséget, azt ő összeszedte. A kutya nagyon rossz állapotban van, rühes, férges, atkás, gombás szerinte. Elég nehézkesen mozog a hátsó lábaival is, tele van sebekkel, úgy tűnik, meg is lőtték, ráadásul elég öreg is a kutyus. Az
by Gabriella Horváth [MNSZKorAP/DOC001981/007680]
-
2013-08-23 Kolenyák Péter Sziasztok! először majdnem sikerült feltölteni, csak a feltöltöm gombot megnyomva nem történt semmi, csak alatt volt a futófény, de vagy fél órán keresztül, utánra frissítettem fel akartam tölteni megint és azt mondja hogy irányítószám csak szám lehet... 2800 tudtommal számokból áll....: D mi a teendő?
by Kolenyák Péter [MNSZKorAP/DOC001995/012246]
-
alatt, hanem joval tobbet. Szoval igy sem er a fenysebesseg tullepes elvem? " Hamis feltételezésből kiindulva tetszőleges következtetést lehet levonni. Ennyi erővel ürgelyukba is beléphet a fény. (Ami a magyarban " akadémikus vita ", azaz túl bonyolult és túl elvont, arra a franciák azt mondják, hogy vita az angyalok neméről; értelmetlen, hiszen úgysem lehet eldönteni, fiúk -e vagy lányok. Nem létező dolgok részletein vitatkozni teljességgel értelmetlen. Azaz ha feltételezzük egy " féreglyuk " létezését, akkor abból pontosan azokat a végkövetkeztetéseket lehet levonni, mint amilyeneket eleve belegondoltunk. Ebbena pillanatban
by Újlaki [MNSZKorAP/DOC001897/009664]
-
akarnak tenni valamit, míg a másik esetben az az idea, hogy " kaparj kurta, neked is jut ". Az egyik esetben van erkölcsi jogalap a " törvényes, de nem etikus " elítélésére, a másik esetben minden " na és ". Kedves Mario Brekt 1999-10-22 10:58:12 Nem azt mondtam, hogy István serege csak magyarokból állt. Annyit mondtam, hogy nem " hivatalos " nyugati segítséggel harcolt a " pogány " magyarok ellen. írtam Gizella kíséretéről és egyes lovagokról. (Az egyes lovagok lehettek maguk is kísérettel, azaz zsoldosok, de nem császári vagy itáliai fejedelmek seregei). Amint
by Rasdi [MNSZKorAP/DOC001914/012877]
-
érted és biztos " klerikális " - nak minősíted.) Felajánlotta az országot a magyarság Boldogasszonyának, és elmenekítette a Vazulfiakat, hogy megmentse az országot a nyugattól. De ez már csak részben sikerült. kedves PuPu 1999-10-22 13:01:44 Senki se mondja, hogy különbek lennénk. Mindig csak azt mondjuk, hogy " mi sem vagyunk alábbvalóak ". Esetleg " mások " vagyunk. Mindenki lehet " más "? Csak a mi " más " azonosságunk nem lehet " más "? Kedves GEZA 1999-10-22 13:10:59 " A korona nem a nagyar történelmi folytonosságnak, hanem a királyság folytonosságának a jelképe. " Szerinted. De Te se vagy
by Rasdi [MNSZKorAP/DOC001914/012877]
-
Engels 03/16/99 17:13:21:)) A címén, te lökött... ;-) Egyébként: megversz, ha azt mondom, hogy Orbán Viktor szerintem is magyarkodik? És hogy egyetértek F.B.I. doktor idevonatkozó definíciójával? És rám is kihúzod a gyufát, ha azt mondom, hogy nincs a definícióban semmi sértő? Mert szerintem ha az egyik zsidó azt mondja a másik zsidóra, hogy " Te
by Engels [MNSZKorAP/DOC001887/012348]
-
Engels 03/16/99 17:13:21:)) A címén, te lökött... ;-) Egyébként: megversz, ha azt mondom, hogy Orbán Viktor szerintem is magyarkodik? És hogy egyetértek F.B.I. doktor idevonatkozó definíciójával? És rám is kihúzod a gyufát, ha azt mondom, hogy nincs a definícióban semmi sértő? Mert szerintem ha az egyik zsidó azt mondja a másik zsidóra, hogy " Te zsidó, ne zsidóskodj. " - abban az égvilágon semmi sértő nincsen. Ugyanez magyarban. Hadd mondja a magyar, hogy egy magyar magyarkodik. Oroszul pld. már
by Engels [MNSZKorAP/DOC001887/012348]
-
a magyar, hogy egy magyar magyarkodik. Oroszul pld. már más lehet a képlet, ugyanis a " vengerka " magyar hölgyet jelent, de jelent könnyűvérű hölgyet is általában, talán nem véletlenül. Tudom, most nem látsz a pipától. Igen, ezek a magyarok ilyen hülyék, azt mondják, hogy magyarkodik. Bezzeg a hollandok nem mondják azt, hogy hollandkodik, igazad van, igaz nekik egyetlen politikusuk sem mondta soha azt, hogy " hollandságteljesítmény ", meg hogy " a Hollandok Világszövetsége a nyugati hollandság képviselője " stb.:) Hiába mi magyarok ilyenek vagyunk...
by Engels [MNSZKorAP/DOC001887/012348]
-
2013-07-29 Gyöngyharmatos csudafa A " gandzsa " - összeesküvés Kíváncsi lennék az arcotokra, ha azt mondanám, hogy - bizonyos vélemények szerint - bolygónkon létezik egy növény, melynek értelmes és célzatos felhasználása megszüntetné (de legalábbis csökkentené) az éhezést, környezetbarát üzemanyagforrás, kiváló alapanyaga lenne a textiliparnak, elsőosztályú természetes gyógyszer, nagyszerű táplálékkiegészítő és kozmetikai szer, ugyanakkor állatok takarmányozására is használható, no meg
by Gyöngyharmatos csudafa [MNSZKorAP/DOC001943/011144]
-
gyorsabban mozog, mert egyáltalán nem biztos, hogy látjuk. Magát a láthatóságot (érzékelhetőséget) jelzi a c, tehát a jelenséget önmagával bizonyítanád, ez pedig téves módszer. Nem akarok most misztikumot idekeverni, de mondjuk a lélek milyen sebességgel vándorol (amennyiben vándorol persze)? Én azt mondom, hogy az észlelésünk határát súlyos hiba természeti határnak beállítani!
by Hacsek [MNSZKorAP/DOC001910/003284]
-
egy szükséges feltétel, hogy képes is legyen erre... Ez hiányzott 49-ben. A realitásokat én sem akarom megváltoztatni, annyi eszem talán még van. De ha előre lemondunk arról, hogy bármit is tegyünk, soha nem leszünk képesek semmire. A döntés joga... Pont azt mondom, hogy döntési helyzetet kéne biztosítani a számukra. Olyan népszavazást, ahol nem kell félniük a következményektől, meg semmitől - megmondhatják, hogy mit szeretnének. Ha már róluk van szó...:)
by Trebitsch [MNSZKorAP/DOC001912/013590]
-
Úr hívta fel a tanítványok figyelmét. " Mindenekelőtt oltalmazzátok meg magatokat a farizeusok kovászától, mely a képmutatás; " Hát Péternek nem sikerült magát megoltalmaznia... És? rosszabbul lett dolga? Apropó.. Képzelj el egy harmincnyolc éve tehetetlenül fekvő embert, akinek Jézus a gyógyulása után azt mondja, hogy többé ne vétkezzél, nehogy rosszabbul legyen dolgod. Ennél? Mi lehet rosszabb? Meggyőződésem, hogy a halál...... (... hanem attól féljetek inkább, aki mind a lelket, mind a testet elvesztheti a gyehennában. (Máté 10:28 /b) A biblia nem ír többet sem a házasságtörő
by Miklósi Kenyér [MNSZKorAP/DOC001977/011782]
-
DR. GERÓCS JÓZSEF (FKGP): Tisztelt Képviselőtársaim! Eörsi Mátyás képviselőtársam azt mondta, hogy a NATO-nak nincs szüksége geopolitikai szempontból Magyarországra. Valóban, Magyarországnak nincs jelentősége, de a Kárpát-medencének annál nagyobb jelentősége van, ugyanis évszázadokon keresztül a Kárpát-medence volt Kelet és Nyugat felvonulási területe. Ez volt 1944-ben is, amikor megindultak a partizánmozgalmak északon és délen
by DR. GERÓCS JÓZSEF [MNSZKorAP/DOC001815/023526]
-
nem tapasztalnak. Az üdülőhelyek nyugodtak és csendesek. Ebben a helyzetben sokan szomorúan veszik tudomásul, hogy haza kell térniük, leginkább maradnának - jegyezte meg Ahmed Bahgat. A Sun UNKNOWN Fun utazási iroda ügyvezetője, Tolga Deniz Sariyüce az MTI érdeklődésére még szombat este azt mondta, hogy 220 utasuk tartózkodik Egyiptomban, Hurgahadában, őket vasárnap hazahozzák, az utasok értesítését már megkezdték. Azon utasaikat, akik már befizették egyiptomi útjukat, arról értesítik, hogy az út elmarad, és más utakat ajánlanak fel nekik, például Görögországba, illetve Törökországba. Aki ezzel nem kíván
by 2013 augusztus 19., MTI/Kossuth Rádió/Gazdasági Rádió [MNSZKorAP/DOC001983/017802]
-
2013-07-05 kar-pa-mer Sziasztok! Ibi: A naplemte szépsége...... szebb a kelő napénál:))) Ma nefejeződött életem " sugárutas " része. Viccelődve Teca hugom azt mondta, hogy ha Kaposvár a " 61-es sugárút ", akkor az egerszegi onkogiai kezelést a " Cemo-turs " szervezi majd?:))) Poénra kell venni, sok kellemetlennek tűnő dolgot, eseményt, így talán könnyebb. Sőt! Biztosan könnyebb. (Nénikém ugye most halkan helyeselsz) Szóval.... Holnap Zeg, onkológia: megbeszélés. Holnap lesz
by kar-pa-mer [MNSZKorAP/DOC001922/006621]
-
bizonyosság. De mi van, ha csak rosszindulatű, rosszhiszemű tanúk lyól kidolgozott precíz meséje alapján végeznek ki valakit? He? Akkor mi van? Mindenki aszt hiszi, hogy megérdemelte, aztán mégse. Még mindig nem értitek, hogy az itt megjelent ellenzők (lyó része) nem azt mondja, hogy a mészáros halylamú emberi állatok nem érdemlik meg a halált. Csak azt, hogy qrva ritka a 100%-os a bizonyosság, aztán mégis csak van halálos ítélet. S amíg van, lehetőséget teremtünk ártatlanok kivégzésére is. Na lyó. Pár nap műlva visszanézek, hátha
by Pirítós [MNSZKorAP/DOC001870/001996]
-
és értesítettem a rendőrséget. A kiskutyának többszörös csonttörése, koponya sérülése és belső sérülése lett. Ezen kívül még a testén több helyen látható felületes horzsolás, amely az ezt megelőző nap kínzásaiból származott Segítséget akartam kérni az önkormányzattal szerződött quot; állatorvossalquot;, aki azt mondta, hogy csak másnap tud a helyszínre jönni, és azt mondta, ha egyébként is olyan állapotban van a kutya nem tud vele mit csinálni. - Tudott volna, lerövidíthette volna a szenvedését! Ezután visszamentünk a helyszínre a kiskutyát kiemelni a patakból és láttuk, hogy
by Ildikó Csordás [MNSZKorAP/DOC001985/009995]
-
bármit megtett volna érte, de nehéz volt, néha újra-újra csábításba esett. Ismét erről vitatkoztak, a fiú végre letette, kezdte belátni hogy igaza van a barátnőjének. Leírta neki vagy 20 sorban, hogy mit érez.. A lány else olvasta, kilépett, mikor visszajött, azt mondta, hogy nem is érdekli őt, amit mondott. A fiú szomorú lett. Ismét drogozott, folytatta, hisz már a lány sem szerette. Másnap jött a hír: A srác meghalt túladagolás miatt. A lány visszanézte a beszélgetést, és végre elolvasta, amit a fiú írt
by Marculescu Viktor [MNSZKorAP/DOC001951/013751]
-
hogy van akinek ilyen hulyesegre (internetes osszeeskuves) van ideje. Ja pl nekem anno az volt furcsa, hogy a Hit gyuli honlapja annyira elol van a top100, de lehet, hogy az sem volt osszeeskuves. PS nekem redes emilcimem van oszt megis azt mondom, hogy az mszp egy mocskos kommunista part es a Kovacs Laszlo egy kis hulye olvasoszemuvegetcsakhiusagbolviselofaszkalap mert en ennyire bator es autonom szemelyiseg vagyok ;-) (ez az egesz ps vicces ;-))
by Aladár [MNSZKorAP/DOC001880/001528]
-
először mentem hozzá észrevettem hogy a busz vezetője nem adott jegyet, pedig én teljes összeget fizettem. Mára már ez folyamatos tehát ez azt jelenti hogy helyi járatokon egyáltalán nem kapok jegyet csak a vezető vissza az egy bizonyos összeget és azt mondja hogy: " Üljön leghátra ". Ez már eléggé kezd bosszantani, mert ha felszálni egy ellenőr hogy végezze a munkáját és elkérné az én jegyemet akkor a válaszom volna: " A busz vezetője nem adott jegyet ". Ezzel csak az a baj hogy nekem erre semmiféle
by Magyar Radikális Fiatalok [MNSZKorAP/DOC001926/000531]
-
meg az az egy dolog maradt ki, hogy Win NT workstation kliensek azert nem szerepeltek a teszt soran, mert mindezen dolgok ellenere ott a Linux volt gyorsabb :-). Egyebkent a realis teszt, amit a Linux fejlesztogarda javasolt, az lenne szerintem, ha azt mondanak, hogy itt van 1000, 5000, 20000, meg 50000 USD, egy ora embermunka X USD, csinaljatok 4 szervert ebbol a keretbol, es ezeket teszteljuk majd egymas ellen, olyan vasat vesztek amit akartok, egy adott napon ervenyes publikus arlista alapjan. Persze ebbe meg
by Piszkos Fred [MNSZKorAP/DOC001901/004636]
-
2013-07-05 Nyári Edina Egyesek szerint a kibékíthetetlen ellentétek világában élünk. Mások azt mondják, hogy az igazi békét, a tartós békét nem teremthetjük meg, mert még nem tudjuk megváltoztatni az emberi szívet.... útunk eseményei megkérdőjelezik az előbbi állításokat...
by Nyári Edina [MNSZKorAP/DOC001921/001475]